سومین نمایشگاه توانمندی‌های صادراتی ایران برگزار می گردد | نخبه ها
خدمات مرکز


سومین نمایشگاه توانمندی‌های صادراتی ایران برگزار می گردد
news-image


سومین نمایشگاه توانمندی‌های صادراتی جمهوری اسلامی ایران (IRAN EXPO 2018) به‌ عنوان بزرگترین اجلاس صادراتی کشور از 28 مهرتا اول آبان ماه امسال در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی شهر آفتاب تهران برگزار می‌شود.

این نمایشگاه به‌ منظور شناساندن کالاهای صادراتی غیرنفتی کشور به تجار و بازرگانان برگزار خواهد شد.در این نمایشگاه‌ شرکت‌های ایرانی نیز فرصت ارائه‌ توانمندی‌ها و دستاوردهای خود را در حوزه‌های مختلف صنعتی به تجار و بازرگانان خارجی خواهند داشت و برای این منظور حدود 800 تاجر از کشورهای مخلتف برای حضور در این نمایشگاه دعوت شده‌اند.

امکان ارائه‌ مستقیم محصولات و خدمات شرکت‌های ایرانی به بازرگانان از مزایای این نمایشگاه است، به‌طوری که بدون نیاز به تبلیغات و بازاریابی غیرمستقیم، شرکت‌ها می‌توانند فرصت‌های صادراتی جدیدی برای خود ایجاد کنند.

ستاد برگزاری این نمایشگاه امکانات و تسهیلات ویژه‌ای نیز به شرکت‌ها ارائه می‌دهد که از آن جمله می‌توان به دعوت از تاجر یا بازرگان مورد نظر شرکت‌ها اشاره کرد. شرکت‌هایی که برای فروش محصولات خود نیاز به دعوت از فرد خاصی (مشتری بالقوه) دارند، این ستاد شرایط دعوت آن‌ها را آسان کرده و تسهیلاتی نظیر پرداخت هزینه‌ سفر و اقامت تاجر یا بازرگان مورد نظر را فراهم خواهد کرد.

منبع خبر: سیناپرس

خبر های دیگر
news-image
لباس مرد عنکبوتی با فناوری نانو

در سال‌های گذشته یک فیزیکدان موفق به ساخت فرمول چسبی شده است


news-image
کاهش استرس بیماران در کلینیک دندانپزشکی آینده

مرکز دندانپزشکی دقیق دانشگاه کلمبیا (آمریکا) به فناوری‌های پیشرفته‌ای تجهیز شده است که علاوه بر کاهش مدت زمان انتظار و ک ...


news-image
دانشگاه ها برای انقلاب صنعتی چهارم آماده می شوند

با توجه به وجود پنج میلیون دانشجو در دانشگاه‌های کشور وعدم وجود شغل‌های دولتی باید به سمت توانمندسازی تولید و اشتغال با ...