برگزاری نخستین همایش ملی نانوبیوتکنولوژی در یزد | نخبه ها
خدمات مرکز


برگزاری نخستین همایش ملی نانوبیوتکنولوژی در یزد
news-image


نخستین همایش ملی نانوبیوتکنولوژی اوائل اسفندماه امسال به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد برگزار می‌شود.
به گزارش سیناپرس،«غلامرضا کاکامنشادی» دبیر این همایش ملی در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به برگزاری نخستین همایش ملی نانوبیوتکنولوژی در دانشگاه آزاد یزد در روزهای 9 و 10 اسفندماه سال‌جاری، اظهار کرد: این همایش با هدف ارایه آخرین دستاوردها و فعالیت‌های انجام شده در زمینه نانوبیوتکنولوژی توسط محققان داخلی و خارجی و آشنایی با نوآوری‌های اخیر در زمینه نانوبیو مواد، بیوتکنولوژی کشاورزی و پزشکی، برگزار می‌شود.

وی افزود: ا رتقاء دانش تجاری دانشجویان و شرکت کنندگان در همایش از طریق برگزاری کارگاه ها، آشنایی با آخرین دستاوردهای علمی در حوزه تجاری سازی نانوبیوتکنولوژی، شناسایی صاحبان ایده در حوزه نانوبیوتکنولوژی به منظور مستقر نمودن آن‌ها در مرکز رشد این واحد دانشگاهی، ایجاد انگیزه و مشارکت در فعالیتهای اقتصادی مرکز رشد و شرکتهای دانش بنیان و آشنایی با شرکت‌های دانش بنیان موفق در حوزه های تجاری سازی فناوری نانو و بیوتکنولوژی از دیگر اهداف برگزاری این همایش ملی است .

دبیر این همایش در پایان با اشاره به این ‌که آخرین مهلت ارسال مقالات 20 دی‌ماه سالجاری است، خاطرنشان کرد: علاقه‌مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد این همایش می‌توانند به سایت همایش با آدرس «   nbt1396.iauyazd.ac.ir » مراجعه کنند.

منبع خبر:سیناپرس

خبر های دیگر
news-image
ریشه‌های فرسودگی شغلی در پرستاران

نتایج پژوهشی که در نشریه علمی پژوهشكده علوم بهداشتي جهاد دانشگاهي، پایش، منتشر شده،


news-image
بهینه‌سازی و بازتوانیِ واحدهاي نيروگاهي صورت می‌گیرد

محققان داخلی با رویکرد بهینه‌سازی و بازتوانی واحدهای نیروگاهی، اقدام به ساخت پوسته‌های توربین بخار، به همراه پره‌های ثاب ...


news-image
دانشجوی ایرانی رشته مهندسی سازه موفق به کسب مدال طلا شد

'آرش آذرکردار' دانشجوی ایرانی رشته مهندسی سازه در مقطع کارشناسی با ارائه طرح پژوهشی مهمی موفق به کسب مدال طلای تحقیقات م ...