بیست هزار شغل از طریق توسعه اشتغال خانگی توسط جهاد دانشگاهی ایجاد می‌شود | نخبه ها
خدمات مرکز


بیست هزار شغل از طریق توسعه اشتغال خانگی توسط جهاد دانشگاهی ایجاد می‌شود
news-image


معاون هماهنگی و امور مجلس جهاد دانشگاهی عنوان کرد؛

20 هزار شغل از طریق توسعه اشتغال خانگی توسط جهاد دانشگاهی ایجاد می‌شود
معاون هماهنگی و امور مجلس جهاد دانشگاهی کشور اعلام کرد: توسعه اشتغال خانگی در ۸ استان توسط جهاد دانشگاهی صورت می‌گیرد و طبق برنامه‌ریزی صورت گرفته در آینده ۲۰ هزار شغل توسط این حرکت در کشور ایجاد خواهد شد.
به گزارش سیناپرس به نقل از ایسنا، احمد شریفی زاده در مراسم تودیع و معارفه سرپرست جهاد دانشگاهی واحد قزوین که پیش از ظهر امروز در سالن مهندس بهشتی برگزار شد، تصریح کرد: جهاد دانشگاهی واحد قزوین مجموعه نو پایی است که با تأخیر به مجموعه جهاد دانشگاهی کشور اضافه شد.

وی افزود: جهاد دانشگاهی از سال ۵۹ شکل گرفت، تأکید حضرت امام خمینی(ره) بر این نکته که دانشگاه‌ها باید تأثیرگذار باشند منجر به انقلاب فرهنگی شد که به تبعیت آن حرکت دانشجویی شکل گرفت و جهاد دانشگاهی با نگرش انقلاب خواهی دانشجویان شکل گرفت.
معاون هماهنگی و امور مجلس جهاد دانشگاهی کشور یادآور شد: جهاد دانشگاهی در دهه‌های مختلف خدمات ویژه‌ای ارائه کرده است، در انقلاب فرهنگی از امکانات دانشگاه استفاده و به جامعه خدمات ارائه کرد.

شریفی زاده تأکید کرد: اشتغال فارغ‌التحصیلان نیز موضوع مهمی است، جهاد ارتباط خوبی با دانشگاه‌ها دارد و جریان دانشجویی ایده‌های خوبی دارند در همین راستا نیز گام‌هایی برمی‌دارد .
وی خاطرنشان کرد: جهاد دانشگاهی واحد قزوین چند کار ملی انجام داده است که شاخص‌ترین آن در حوزه زبان انگلیسی و ایجاد کتاب بومی است که کار باارزش و مؤثری از جنبه فرهنگی و آموزشی است که به‌عنوان کتاب مرجع در حوزه فرهنگی استفاده می‌شود.

منبع خبر:سیناپرس

خبر های دیگر
news-image
نخستین پردازنده شنوایی یکپارچه طراحی و ساخته شد

محققان برای حل مشکلات جامعه و جلوگیری از افزایش تعداد کودکان ناشنوا اقدام به طراحی و ساخت نخستین پردازنده شنوایی یکپارچ ...


news-image
شرکت‌های دانش‌بنیان حوزه واکسن توسعه می‌یابد

دبیر ستاد توسعه زیست فناوری معاونت علمی گفت: تلاش خواهیم کرد که تعداد شرکت های مستقر در مراکز رشد را افزایش دهیم و از ف ...


news-image
داروهای گیاهی ثروتی تمام نشدنی

صرفنظر از ویژگی های درمانی گیاهان دارویی که اثربخشی آن بر همگان اثبات شده است، درآمدزایی و ثروت آفرینی گیاهان دارویی موض ...