فراخوان سومین جایزه ملی سلول‌های بنیادی و پزشکی بازساختی اعلام شد | نخبه ها
خدمات مرکز


فراخوان سومین جایزه ملی سلول‌های بنیادی و پزشکی بازساختی اعلام شد
news-image


به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع‌رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، فراخوان سومین جایزه ملی سلول‌های بنیادی و پزشکی بازساختی که به همت ستاد توسعه علوم و فناوری‌های سلول‌های بنیادی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار می‌شود، اعلام شد.
بخش‌های این جایزه شامل ایده برتر، مقاله برتر، پایان‌نامه برتر، اختراع برتراست. علاقه‌مندان تا 31 تیرماه سال جاری مهلت‌دارند تا آثار خود را به دبیرخانه این رویداد ارسال کنند.
جایزه ملی سلول‌های بنیادی و پزشکی بازساختی به‌منظور شناسایی و تشویق فعالان علاقه‌مند به این حوزه از سال 94 به‌صورت سالیانه برگزار می‌شود و از برگزیدگان این دوره از جایزه ملی در سومین جشنواره ملی و کنگره بین‌المللی سلول‌های بنیادی و پزشکی بازساختی تجلیل به عمل خواهد آمد.
شرایط لازم برای متقاضیان در بخش ایده برتر این است که متقاضی باید در زمان ثبت‌نام دانشجو باشد.  ایده متقاضی باید در حوزه‌های مرتبط بوده و از شرط لازم نوآوری برخوردار باشد. این بخش یک برگزیده خواهد داشت.
در بخش مقاله برترین متقاضی در زمان ثبت‌نام باید زیر 35 سال تمام باشد.  مقاله باید اصیل بوده و موضوع آن باید در حوزه‌های مرتبط باشد. متقاضی باید نویسنده اول یا مسئول بوده و وابستگی سازمانی اول ذکر شده برای متقاضی ایران باشد. تاریخ چاپ مقاله باید 2017 یا 2018 باشد.  مقاله باید در پایگاه ISI نمایه شده و حداقل ضریب تأثیر آن باید 2 باشد. این بخش یک برگزیده خواهد داشت.

منبع خبر: معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری

خبر های دیگر
news-image
اندازه گیری میدان مغناطیسی زمین با حسگر های میکروالکترومکانیک

اساساً کاربرد حسگرهای ممز که میدان مغناطیسی زمین را اندازه گیری می کنند


news-image
همایش مرزهای دانش اقتصاد توسعه

ششمین همایش سالانه مرزهای دانش اقتصاد توسعه با عنوان «فقر، نابرابری و توسعه ملی» ۱۸ اردیبهشت ماه برگزار می‌شود.


news-image
اپلیکیشن "ایران ساخت" با هدف ترویج و فرهنگسازی حمایت از کالای ایرانی منتشر شد

اپلیکیشن "ایران ساخت" توسط ستاد توسعه فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان معاونت علمی با هدف جریان سازی و تولید محتوا برای حمایت ...