اجرای راهکارهای بهینه‌سازی انرژی در ساختمان‌ها | نخبه ها
خدمات مرکز


اجرای راهکارهای بهینه‌سازی انرژی در ساختمان‌ها
news-image


به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع‌رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، "اجرای راهکارهای بهینه سازی انرژی در ساختمان های منتخب شهر تهران" عنوان طرحی است که در راستای  پروژه "بهینه سازی انرژی و محیط زیست در ساختمان ها" اجرایی می شود. فعال کردن شرکت های خدمات انرژی و دانش بنیان و تدوین مدل کسب و کار موفق شرکت های خدمات انرژی از اهداف مد نظر است تا با اجرای راهکارهای بهینه سازی انرژی در ساختمان های منتخب تهران توسط شرکت های دانش بنیان  از توانمندی این شرکت ها بهره لازم برده شود. بنابراین شرکت های دانش بنیان علاقمند از 12 تا 27 خرداد ماه سال جاری فرصت ثبت نام برای شرکت در این طرح را دارند.

البته شرکت در این فراخوان نیازمند شرایطی است که می توان به دارا بودن رتبه در رشته با گرایش تخصصی برای شرکت های خدمات انرژی، داشتن حداقل 5 سال سابقه فعالیت در زمینه مدیریت انرژی، ممیزی انرژی و راهکارهای بهینه سازی انرژی در ساختمان نیاز است.

پروژه "بهینه ساززی انرژی و محیط زیست در ساختمان" توسط معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و همکاری

صندوق تسهیلات جهاني محیط زيست و برنامه عمران ملل متحد در حال انجام است. افزايش كارايي انرژی ساختمان های مسکوني و تجاری-اداری كه خود منجر به كاهش آلاينده های زيست محیطي می شود از اهدافی است که این پروژه دنبال می کند. بنابراین برای استفاده از ظرفیت و پتانسیل شرکت های دانش بنیان حوزه انرژی در ذیل این پروژه فراخوان های همکاری منتشر می شود تا شاهد گسترش همکاری شرکت ها با این پروژه ملی باشیم. علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر به eeeb.ceee.isti.ir مراجعه کنند.

منبع خبر: معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری

خبر های دیگر
news-image
هشتصد استعداد درخشان ایرانی محصل در خارج به کشور بازگشته‌اند

محمدصالح ترکستانی با اشاره به بازگشت 800 نفر از استعدادهای درخشان ایرانی محصل در خارج، به کشور


news-image
پایلوت هوشمندسازی در صنعت برق اجرایی می‌شود

با امضای تفاهم‌نامه‌ای میان یکی از شرکت‌های مستقر در پارک فناوری پردیس و معاونت علمی‌وفناوری ریاست‌جمهوری و شرکت توزیع ن ...


news-image
کنفرانس ملی "نقش مطالعات میان‌‌رشته‌ای در توسعه‌ علمی و کار آفرینی کشور" برگزار ...

به منظور برقراری ارتباط و پیوند بین رشته‌ای و ایجاد بسترهای تعامل و همفکری میان اساتید، اندیشمندان و دانشجویان، کنفرانس ...