اتوماسیون اداری به سبک ایرانی | نخبه ها
خدمات مرکز


اتوماسیون اداری به سبک ایرانی
news-image


به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، سالها است که جوانان و متخصصان این مرز و بوم فعل توانستن را صرف کرده اند و با راه اندازی شرکت های دانش بنیان و برگزاری استارتاپ های بزرگ موفق به بلندآوازه کردن نام ایران و ایرانی در دنیا شده اند.

یکی از فناوری هایی که در ایران وجود نداشت و سالیان سال از دیگر کشورها خریداری می کردیم، فناوری های مرتبط با اتوماسیون اداری بود که این فناوری ها به همت جمعی از متخصصان داخلی و با اتکا به توانایی خود در کشور ایجاد شده و با تولید داخلی و بومی این فناوری در کشور و دیگر نام ایران برای شرکت های بزرگ این حوزه در دنیا غریبه نیست.

شرکت گام الکترونیک با اخذ رتبه نخست از شورای عالی انفورماتیک ایران در تولید و پشتیبانی نرمافزارهای به سفارش مشتری و تولید بسته‌های نرم‌افزار، دارای پروانه بهره‌برداری برای تولید نرم‌افزار و گواهی فعالیت صنعتی از وزارت صنایع و معادن و عضو مؤثر سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور نیز هست.

امنیت یکی از اصلی ترین اهداف و شاخه های فعالیت این شرکت محسوب می شود که از ابتدا تا امروز این شرکت روی آن تمرکز داشته است به همین دلیل محصولات شاخص این شرکت شامل تولید «سیستم های حفاظت نرم افزار و امنیت کانال ارتباطی»، «قفل‌های سخت افزاری SafeNet»، «توکن‌های امنیتی رمزنگاری iKey»، «محصولات رمزنگاری و امنیت شبکه»، «شبکه‌های VPN مطمئن» و «ماژول‌های سخت‌افزاری امن HSM» می شود.

منبع خبر: معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری

خبر های دیگر
news-image
نقش تغذیه و ورزش در افزایش قد کودکان

رئیس دانشگاه علوم پزشکی جهرم گفت: اگر در خانواده ای قد پدر و مادر متوسط یا کوتاه است با تغذیه و ورزش مناسب


news-image
هیدروژن سولفید به سوخت پاک هیدروژنی تبدیل می شود

محققان دانشگاه تحصیلات تکمیلی علوم پایه زنجان در تحقیقات آزمایشگاهی خود موفق به سنتز یک نانوکاتالیست محلول جامد شدند که ...


news-image
وام بلاعوض برای طرح های فناورانه

معاون نوآوری و تجاری سازی فناوری معاونت علمی با بیان اینکه طرح های فناورانه استانی حمایت می شوند، گفت: بسته های حمایتی ب ...