رویداد مدرسه تابستانی کسب و کار شریف و ستاره شریف برگزار میگردد | نخبه ها
خدمات مرکز


رویداد مدرسه تابستانی کسب و کار شریف و ستاره شریف برگزار میگردد
news-image


دکتر سیدعلیرضا فیض‌بخش عضو هیات علمی دانشکده مدیریت و اقتصاد دانشگاه صنعتی شریف در نشست خبری امروز با اشاره به رویکرد تربیتی والدین در کشور، افزود: درصد بسیار کمی از والدین نسبت به فرزندان خود نگاه «بذر» را دارند تا بتوانند از طریق مهارت‌افزایی فرزندان خود را برای آینده آماده کنند.

وی ادامه داد: بر این اساس دانشگاه صنعتی شریف در تابستان امسال دو طرح مدرسه تابستانی کسب و کار و تست استعدادیابی و توان‌افزایی رهبران آینده با عنوان ستاره شریف را برگزار می‌کند.

برگزاری رویداد ستاره شریف

فیض‌بخش با اشاره به جزئیات طرح استعدادیابی و توان‌افزایی رهبران آینده، اظهار کرد: در این طرح دانشگاه صنعتی شریف قصد دارد تست جامعی تحت عنوان ستاره شریف (استعدادیابی و توان‌افزایی رهبران آینده) را در سطح کشور بین دختران و پسران در سنین 13 تا 20 سال برگزار کند.

به گفته وی تست ستاره شریف،‌ تست دقیق و علمی است که توانمندی‌های لازم برای تبدیل شدن به یک آدم موفق در دنیای متفاوت 15 تا 20 سال آینده را می‌سنجند.

عضو هیات علمی دانشکده مدیریت و اقتصاد دانشگاه صنعتی شریف مهلت ثبت نام برگزاری این تست را تا 31 خرداد ماه امسال عنوان کرد و یادآور شد: این تست و مجموعه فعالیت‌های آموزشی و تربیتی و پرورشی که توسط دانشمندان و محققان برجسته انجام می‌شود، با هدف استعدادیابی و توان‌افزایی رهبران آینده و شناسایی استعدادهای برتر برای سرمایه‌گذاری‌های بعدی که از سوی دفتر خلاقیت و گسترش کارآفرینی این دانشگاه صورت می‌گیرد، برگزار می‌شود.

منبع خبر: سیناپرس

خبر های دیگر
news-image
روشی که می‌تواند جان میلیون‌ها نفر را نجات بدهد

دارپا به دنبال کاهش سرعت فرایند زیستی بدن انسان


news-image
آزمایشگاه تحقیقاتی سلول‌های فتوولتائیک راه‌اندازی می‌شود

آگاهی از کیفیت سلول‌های فتوولتائیک موضوعی پر اهمیت است که با راه‌اندازی آزمایشگاه تحقیقاتی سلول‌های فتوولتائیک این امر ت ...


news-image
نمایشگاه بین المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک برگزار میگردد

مدیر اجرایی نمایشگاه الکامپ 24 با اشاره به برگزاری نمایشگاه بین المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک (الکامپ 24) ...