فرصت‌های مطالعاتی به دانشجویان حوزه علوم شناختی اعطا می‌شود | نخبه ها
خدمات مرکز


فرصت‌های مطالعاتی به دانشجویان حوزه علوم شناختی اعطا می‌شود
news-image


به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع‌رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، ستاد توسعه علوم و فناوری های شناختی معاونت علمی به منظور ارتقای دانش علوم شناختی و ترغیب محققان و متخصصان برای فعالیت در حوزه های علوم شناختی با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در نظر دارد در ششمین فراخوان خود، تعداد محدودی فرصت مطالعاتی شش ماهه به دانشجویان دکتری تخصصی و دستیاران پزشکی اعطا کند.
ششمین فراخوان فرصت های مطالعاتی دانشجویان دکتری و دستیاران پزشکی از 20 خرداد ماه سال جاری آغاز می شود و علاقه مندان می توانند برای بهره مندی از این فرصت مطالعاتی با مطالعه آیین نامه فرصت‌های مطالعاتی دانشجویان و با مراجعه به سایت ستاد علوم شناختی و انتخاب فرصت مطالعاتی، فرم طرح مقدماتی فرصت مطالعاتی را تکمیل و آن را حداکثر تا 20 تیر ماه 97 به همراه سایر مدارک بارگذاری کنند. ثبت نام در ششمین فراخوان فرصت های مطالعاتی دانشجویان تنها از طریق کارتابل شخصی و فقط در بازه زمانی یک ماهه  (20خرداد تا 20 تیرماه  ) انجام می شود و تمدید نخواهد شد.

منبع خبر: معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری

خبر های دیگر
news-image
هفدهمين کنفرانس بين المللي مهندسی حمل ونقل و ترافيک

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری؛ هفدهمين کنفرانس بين المللي مهندسی حمل ونقل و ترافيک


news-image
درمان نوعی تومور مغزی به مطالعات پیش‌بالینی رسید

یک مطالعه انجام شده در دانشکده پزشکی دانشگاه استنفورد نشان داده است که سلول‌های ایمنی مهندسی ژنتیک شده بدن انسان می‌توان ...


news-image
برپایی نخستین نمایشگاه دستاوردها و توانمندی‌های ایران در حوزه فناوری اطلاعات

نمایشگاه دستاوردها و توانمندی‌های ایران در حوزه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال با خدماتی متفاوت برای نخستین بار