نمایشگاه سنگ‌ها و کانی‌ها، صنایع و تجهیزات وابسته برگزار می شود | نخبه ها
خدمات مرکز


نمایشگاه سنگ‌ها و کانی‌ها، صنایع و تجهیزات وابسته برگزار می شود
news-image


سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور با مشارکت بخش خصوصی نمایشگاه سنگ‌ها و کانی‌ها،  صنایع و تجهیزات وابسته از 17 تا 19 مهرماه امسال در مصلای امام خمینی (ره) برگزار می‌شود.

معرفی تولیدکنندگان و عرضه‌کنندگان داخلی و خارجی تجهیزات و ابزارآلات فرآوری و تراش سنگ‌های قیمتی و نیمه‌قیمتی، معرفی پتانسیل‌ها و توانمندی‌های معدنی ایران در زمینه کانی‌ها و سنگ‌های قیمتی و نیمه‌قیمتی، ارائه مستقیم و بدون واسطه کانی‌ها و سنگ‌های قیمتی و نیمه‌قیمتی، هم‌اندیشی و تبادل‌نظر با مقامات استادان فن و معدن‌داران و معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری در بخش‌های سنگ‌های قیمتی و نیمه‌قیمتی کشور از جمله اهداف برگزاری این نمایشگاه است.

برگزاری کارگاه‌های آموزشی مرتبط با شناخت و تراش سنگ‌های قیمتی و نیمه‌قیمتی و  معرفی سنگ‌های قیمتی "سنیتیک" و راه‌های تشخیص و معرفی روش‌های به‌سازی سنگ‌های قیمتی از جمله برنامه‌های این نمایشگاه است.

منبع خبر: سیناپرس

خبر های دیگر
news-image
مردم هلندی با زباله های خود ساختمان می سازند

اخبار جدید از کشور هلند، حاکی از آن است که قرار است سازه ای با استفاده از زباله های شهروندان در این کشور ساخته شود.


news-image
تست قندخون بایک برچسب

یکی از مشکلات روزمره ای که در زندگی افراد مبتلا به بیماری قند خون وجود دارد، ضرورت انجام تست قند خون با سوراخ کردن مرتب ...


news-image
ایران به بازارهای نوظهور دارویی ورود کرد

یک شرکت دانش بنیان داخلی به عنوان بزرگ ترین مرکز تحقیقات دارویی در کشور تاسیس شد. این شرکت در زمینه تولید مواد با ارزش ا ...