نمایشگاه سنگ‌ها و کانی‌ها، صنایع و تجهیزات وابسته برگزار می شود | نخبه ها
خدمات مرکز


نمایشگاه سنگ‌ها و کانی‌ها، صنایع و تجهیزات وابسته برگزار می شود
news-image


سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور با مشارکت بخش خصوصی نمایشگاه سنگ‌ها و کانی‌ها،  صنایع و تجهیزات وابسته از 17 تا 19 مهرماه امسال در مصلای امام خمینی (ره) برگزار می‌شود.

معرفی تولیدکنندگان و عرضه‌کنندگان داخلی و خارجی تجهیزات و ابزارآلات فرآوری و تراش سنگ‌های قیمتی و نیمه‌قیمتی، معرفی پتانسیل‌ها و توانمندی‌های معدنی ایران در زمینه کانی‌ها و سنگ‌های قیمتی و نیمه‌قیمتی، ارائه مستقیم و بدون واسطه کانی‌ها و سنگ‌های قیمتی و نیمه‌قیمتی، هم‌اندیشی و تبادل‌نظر با مقامات استادان فن و معدن‌داران و معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری در بخش‌های سنگ‌های قیمتی و نیمه‌قیمتی کشور از جمله اهداف برگزاری این نمایشگاه است.

برگزاری کارگاه‌های آموزشی مرتبط با شناخت و تراش سنگ‌های قیمتی و نیمه‌قیمتی و  معرفی سنگ‌های قیمتی "سنیتیک" و راه‌های تشخیص و معرفی روش‌های به‌سازی سنگ‌های قیمتی از جمله برنامه‌های این نمایشگاه است.

منبع خبر: سیناپرس

خبر های دیگر
news-image
7 دستاورد پهپادی ایران‌ساخت رونمایی شد

با حضور معاون علمی و فناوری رییس‌جمهوری و رئیس صندوق نوآوری و شکوفایی در دومین روز گردهمایی صنایع، شرکت‌های دانش بنیان و ...


news-image
تاریخ پرتاب راکت لب اعلام شد

یک استارتاپ فضایی آمریکایی تحت عنوان "راکت لب" (Rocket Lab) تاریخ جدیدی را برای پرتاب نخستین موشک تجاری خود اعلام کرده ا ...


news-image
سی‌وپنجمین کنفرانس بین‌المللی پارک‌ها و مراکز رشد برگزار می‌شود

سی‌وپنجمین کنفرانس بین‌المللی پارکها و مراکز رشد (IASP 2018) به میزبانی جمهوری اسلامی ایران در اصفهان برگزار می‌شود.