ارتقاء کمی، کیفی و بقاء سه مرحله مهم در فرآیند تثبیت شرکت های دانش بنیان | نخبه ها
خدمات مرکز


ارتقاء کمی، کیفی و بقاء سه مرحله مهم در فرآیند تثبیت شرکت های دانش بنیان
news-image


 زرندی رئیس مرکز ICT دانشگاه ارومیه در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری از آذربایجان غربی؛ ضمن تشریح مراحل شکل گیری شرکت های دانش بنیان از 3 مرحله حیاتی در تثبیت شرکت های دانش بنیان خبر داد.

وی ارتقای کمی شرکت های دانش بنیان را اولین مرحله مهم در فرآیند گسترش و تثبیت شرکت های دانش بنیان عنوان داشت و با اشاره به رصد مبادی ورود شرکت های دانش بنیان مراحل پیش رشد، رشد، شرکت های نوپا، شرکت های فناوری و شرکت های دانش بنیان را زنجیره ایجاد یک شرکت دانش بنیان مطرح کرد.

زرندی در ادامه از ارتقاء کیفی شرکت های دانش بنیان به عنوان دیگر مرحله مهم این فرآیند خبر داد.

رئیس مرکز ICT دانشگاه ارومیه به بقاأ شرکت های دانش بنیان اشاره کرد و مرحله بقاء را مهم ترین مرحله تثبیت شرکت های دانش بنیان تلقی کرده و و پتانسیل فعالیت های ایجاد کننده ارزش افزوده در شرکت های دانش بنیان و فرهنگ سازی ایجاد و مصرف برند و کالای ایرانی را دو راهکار عمده در بقاء شرکت های دانش بنیان دانست.

منبع خبر: خبرگزاری علم و فناوری

خبر های دیگر
news-image
شرکت‌های دانش‌بنیان با حمایت معاونت علمی مقابل تحریم ایستادند

معاون علمی و فناوری رییس جمهوری با تاکید بر حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان و استارتاپ‌ها از موفقیت آمیز بودن پیاده‌سازی بر ...


news-image
تعرفه واردات تجهیزات تجدیدپذیر بازنگری می‌شود

بازنگری تعرفه واردات تجهیزات تجدیدپذیر متناسب با دستورالعمل بومی‌سازی تجهیزات ماده 61 با همکاری ذی‌نفعان اصلی در حال انج ...


news-image
دومین رویداد لنداستارز برگزار می‌شود

دومین رویداد لنداستارز با مجوزمرکز شتابدهی نوآوری پارک فناوری پردیس معاونت علمی، 19 اردیبهشت 97 برگزار می‌شود.