ساخت بومی انواع قطعات و تجهیزات صنایع نفت، گاز و پتروشیمی | نخبه ها
خدمات مرکز


ساخت بومی انواع قطعات و تجهیزات صنایع نفت، گاز و پتروشیمی
news-image


به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، گروه صنعتی پارس رگولاتور با تولیدات خود در صنعت نفت که یکی از صنایع پایه ای کشور محسوب می شود توانسته است قدم های بزرگی در راستای خودکفایی و تولید ملی ایران، بردارد.

این شرکت دانش بنیان از سال 67 فعالیت خود را با تولید رگولاتور گاز مایع آغاز کرد. این محصول که سرآغاز تولیدات این شرکت بود، مقدمه ای بر توسعه تولیدات این شرکت در صنایع نفت، گاز و پتروشیمی محسوب می شود.

سید حسن روحانی مدیر عامل گروه صنعتی پارس رگولاتور در خصوص خدمات این گروه می گوید: این شرکت با داشتن ۳۲۰ نفر نیروی انسانی،  ۴ کارخانه مجهز و یک انبار مکانیزه فعالیت می کند و در کنار تولیدات حوزه ابزار دقیق این شرکت، از سال ۷۷، دپارتمان فیلترسازی این گروه، اقدام به تولید انواع فیلترهای فلزی کرده است که در حال حاضر فیلترهای این شرکت در بسیاری از پتروشیمی ها مورد استفاده قرار می گیرد.

منبع خبر:  معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری

خبر های دیگر
news-image
مستعدان برتر کرمانی به روستای حرجند شهرستان راور سفر کردند

اردوی جهادی مستعدان‌برتر بنیاد نخبگان استان کرمان در منطقه زلزله‌زده حرجند از توابع بخش کوهساران شهرستان راور برگزار شد ...


news-image
ساخت رزین‌هایی که در فرایندهای کروماتوگرافی کاربرد دارد

پژوهشگران دانشگاه تهران با همکاری محققانی از دانشگاه علوم پزشکی تبریز با استفاده از نانوزئولیت موفق به ساخت رزین‌هایی شد ...


news-image
با حمایت ستاد توسعه علوم و فناوری‌های سلول‌های بنیادی معاونت علمی انجام می‌شود؛

برگزاری نخستین المپیاد دانشجویی علوم و فناوری‌های سلول‌های بنیادی و مهندسی بافت