دانش و شجاعت سرمایۀ اصلی شرکت‌های دانش‌بنیان است | نخبه ها
خدمات مرکز


دانش و شجاعت سرمایۀ اصلی شرکت‌های دانش‌بنیان است
news-image


به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ نشست هم‌انديشي مستعدان‌برتر استان چهارمحال‌و‌بختياري با مديران عامل شركت‌هاي دانش‌بنيان و كارآفرينان موفق با هدف نهادینه ساختن فرهنگ ایجاد کسب‌وکار از طریق ایده و کارآفرینی و انتقال تجربه و اشترا‌ک‌گذاری داشته‌ها، با حضور رؤسای بنیاد نخبگان استان و پارک علم‌و‌فناوری برگزار شد.

در این نشست، مجتبي بنياديان؛ رييس بنياد نخبگان چهارمحال‌و‌بختياري بر ترویج فرهنگ کارآفرینی و توسعه کسب‌وکار در جامعه نخبگانی تأکید کرد و گفت: برای غلبه بر چالش بیکاری در جامعه دانش‌آموختگان، برگزاری نشست‌ها هم‌افزایی و هم‌اندیشی از اهمیت بالایی برخوردار است چراکه سبب انتقال اندوخته‌های تجربی و اندیشه مديران شركت‌های موفق و كارآفرينان، روشنگر مسیر برای مستعدان‌برتر خواهد بود.

وی افزود: با توجه به اینکه رسالت اصلی بنیاد ملی نخبگان، شناسایی، حمایت و هدایت مستعدان‌برتر است؛ ترویج فرهنگ دانش‌بنیان، تکمیل چرخۀ نوآوری و تبدیل دارایی فکری به ثروت و ایجاد اشتغال از اولویت‌های این بنیاد است.

منبع خبر: سیناپرس

خبر های دیگر
news-image
لزوم توجه به اهمیت تکرارپذیری در تحقیقات علمی

درخواست 88 دانشمند براي بازتعریف ارزش عدد پي


news-image
هاله‌ای‌ از جنس دیجیتال زمین را فرا خواهد گرفت

فناوری‌های دیجیتال مبنای بسیاری از تحولات در حال و آينده خواهد بود. ظهور فناوری‌های دیجیتال می‌تواند موجب نوسان در شدت ر ...


news-image
محصولات هوایی شرکت‌های دانش‌بنیان به نمایش گذاشته شد

در نمایشگاه تخصصی هوانوردی عمومی که با حمایت ستاد توسعه فناوری و صنایع دانش بنیان هوایی و هوانوردی معاونت علمی برگزار شد ...