نشست توسعه همکاری بنیاد نخبگان کهگیلویه‌وبویراحمد و اتاق بازرگانی برگزار شد | نخبه ها
خدمات مرکز


نشست توسعه همکاری بنیاد نخبگان کهگیلویه‌وبویراحمد و اتاق بازرگانی برگزار شد
news-image


به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ در راستای ایجاد و افزایش زمینه‌های تعامل بین‌دستگاهی، نشست مشترک رؤسای بنیاد نخبگان کهگیلویهوبویراحمد و اتاق بازرگانی یاسوج با هدف توسعۀ همکاری‌های دوطرفه با تأکید بر استفاده از ظرفیت‌های نخبگان بومی، برگزار شد.

در این نشست، اکوانی؛ رئیس بنیاد نخبگان استان کهگیلویهوبویراحمد برقراری ارتباط بین بنیاد نخبگان، سرمایه‌گذاران و صنعتگران را گامی به سمت توسعۀ پایدار استان دانست و گفت: این بنیاد آمادگی دارد از همه ظرفیت‌های خود برای توسعه استان استفاده کند.

وی افزود: بنیاد نخبگان کهگیلویهوبویراحمد در راستای ارتقای دانش علمی مدیران صنعتی می‌تواند کارگاه‌های علمی برگزار کند. همچنین می‌توان با همکاری اتاق بازرگانی کارگروه‌های تخصصی کشاورزی، آب، منابع طبیعی و گردشگری را با هدف بررسی و ارائه راه‌کارهای عملی برای حل مشکلات روز در بنیاد نخبگان ایجاد و فعال کرد.

منبع خبر: معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری

خبر های دیگر
news-image
فناوری نانو آب را تصفیه می‌کند

محققان موفق به استفاده از نوعی گرافن نانویی شده اند که می‌توان از آن برای تولید غشایی در تصفیه آب استفاده کرد. این گرافن ...


news-image
نقش‌آفرینی هوافضا در اقتصاد کشور

رییس مرکز ملی فضایی معاونت علمی گفت: باید تلاش کنیم با رشد صنعت هوافضا در کشور، نقش این صنعت را در اقتصاد کشور پررنگ تر ...


news-image
صد و پنجاه ایده‌پرداز به ظرفیت‌های استارتاپی گردشگری جنوب کشور پرداختند

رویداد ملی استارتاپ ناب گردشگری جنوب کشور به میزبانی شهر یزد و با حمایت ستاد