بیست و پنج درصد تخفیف خدمات آزمایشگاهی ویژه اعضای هیات علمی سراسر کشور | نخبه ها
خدمات مرکز


بیست و پنج درصد تخفیف خدمات آزمایشگاهی ویژه اعضای هیات علمی سراسر کشور
news-image


به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان، پلتفرم مهامکس به منظور تسهیل در دریافت خدمات آزمایشگاهی از مراکز آزمایشگاهی سراسر کشور برای پژوهشگران، خدمات آزمایشگاهی خود را به اعضای هیات علمی با 25 درصد تخفیف ویژه ارایه می‌کند.

بر این اساس، هر عضو هیات علمی مراکز علمی و پژوهشی کشور که عضو باشگاه مشتریان شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی است می‌تواند خدمات آزمایشگاهی مورد نیاز خود را از طریق این پلتفرم سفارش دهد و تا سقف 20 میلیون ریال از تخفیف 25 درصدی بهره‌مند شود.

لازم به ذکر است این طرح تخفیف از ابتدای خردادماه سال جاری فعال شده و تا پایان شهریورماه ادامه خواهد داشت.

پیرو اعلام شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی مبنی بر مشارکت آزمایشگاه‌های عضو شبکه در ارایه تخفیف خدمات آزمایشگاهی، پلتفرم مهامکس به عنوان یک پلتفرم خصوصی در حوزه ارایه خدمات آزمون و مشاوره‌ در حوزه آزمایشگاهی و با هدف تأمین خدمات آزمایشگاهی مورد نیاز پژوهشگران، دانشجویان، اعضای هیات علمی و صنعتگران کشور ایجاد شده و تخفیف خدمات آزمایشگاهی را در سراسر کشور ارایه می‌کند.

منبع خبر: بنیاد ملی نخبگان

خبر های دیگر
news-image
تاکید بر ورود صنایع به حوزه تحقیق و توسعه در کمیسیون نخبگان

ورود صنایع به حوزه تحقیق و توسعه به منظور تجاری سازی علم و فناوری در کمیسیون نخبگان تاکید شد.


news-image
چه اختلالاتی در مسیر رشد کودک وجود دارد

به منظور مطالعه و بررسی مراحل تکامل کودک، کنگره‌ای با حضور محققان حوزه علوم شناختی و متخصصان رشته‌های پزشکی در بیمارستان ...


news-image
شرکت‌های دانش‌بنیان نقش محوری در توسعۀ استانی دارد

فدایی گفت: به دلیل نقش تعیین‌کنندۀ شرکت‌های دانش‌بنیان در رفع مشکلات موجود در جامعۀ بومی، ارتباط بیشتر این شرکت‌ها با وز ...