نوآوری و کسب‌وکارهای فناورانه در اینوکاپ | نخبه ها
خدمات مرکز


نوآوری و کسب‌وکارهای فناورانه در اینوکاپ
news-image


جشنواره نوآوری و کسب‌وکار «اینوکاپ» به همت مرکز رشد واحدهای فناوری دانشگاه صنعتی خواجه‌نصیرالدین طوسی و با حمایت ستاد توسعه فرهنگ علم، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان معاونت علمی برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ جشنواره نوآوری و کسب‌وکار، به همت مرکز رشد واحدهای فناور دانشگاه صنعتی خواجه‌نصیرالدین طوسی راه اندازی شده است و با حمایت معاونت علمی بر دو مقوله نوآوری و کسب‌وکارهای فناورانه تاکید دارد. قرار گرفتن دو مفهوم ارزشمند نوآوری و کسب و کار در کنار یکدیگر نشان از رویکرد کارآفرینی این رویداد دارد. در اینوکاپ نوآوری‌هایی مطرح می‌شوند که توان خلق ثروت و کسب ارزش افزوده را داشته باشند.

بخش اصلی جشنواره برگزاری اینوکاپ و مسابقه است که دو محور "ایده‌های نوآورانه" و "طرح‌های کسب‌وکار" را شامل می‌شود. در این بخش آثار دریافتی طی فرآیند داوری با شاخص‌های فنی، مدیریتی و بازار مورد ارزیابی قرار می‌گیرند. در نهایت سه تیم در قسمت ایده نوآورانه و سه تیم در قسمت طرح کسب‌وکار به عنوان برترین‌ها انتخاب شده و مورد تقدیر قرار خواهند گرفت.

جشنواره نوآوری و کسب‌وکار «اینوکاپ» به همت مرکز رشد واحدهای فناوری دانشگاه صنعتی خواجه‌نصیرالدین طوسی و با حمایت ستاد توسعه فرهنگ علم، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان معاونت علمی برگزار می‌شود. «رویداد اینوکاپ آغاز شد» 11 دی‌ماه 96 برگزار می‌شود.

منبع خبر:بنیاد ملی نخبگان

خبر های دیگر
news-image
بانک اطلاعات فارغ‌التحصیلان زیست‌فناوری ایجاد شد

دبیر ستاد توسعه زیست‌فناوری معاونت علمی از ایجاد بانک اطلاعات فارغ‌التحصیلان زیست‌فناوری در کشور خبر داد.


news-image
آزمایش سیستم جدید اکسیژن مداربسته در زیر آب آغاز شد

نیروی دریایی آمریکا آزمایش سیستم جدید اکسیژن مداربسته خود موسوم به " MK۲۹" در زیر آب را آغاز کره است که نسبت به نمونه‌ها ...


news-image
رباتی که نقشه ای از دل حریق فراهم می کند

محققان دانشگاه "اوربرو" سوئد رباتی ساخته‌اند که به دل آتش می‌زند و نقشه‌ای از محل حریق برای آتش‌نشانان فراهم می‌کند.