نوآوری و کسب‌وکارهای فناورانه در اینوکاپ | نخبه ها
خدمات مرکز


نوآوری و کسب‌وکارهای فناورانه در اینوکاپ
news-image


جشنواره نوآوری و کسب‌وکار «اینوکاپ» به همت مرکز رشد واحدهای فناوری دانشگاه صنعتی خواجه‌نصیرالدین طوسی و با حمایت ستاد توسعه فرهنگ علم، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان معاونت علمی برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ جشنواره نوآوری و کسب‌وکار، به همت مرکز رشد واحدهای فناور دانشگاه صنعتی خواجه‌نصیرالدین طوسی راه اندازی شده است و با حمایت معاونت علمی بر دو مقوله نوآوری و کسب‌وکارهای فناورانه تاکید دارد. قرار گرفتن دو مفهوم ارزشمند نوآوری و کسب و کار در کنار یکدیگر نشان از رویکرد کارآفرینی این رویداد دارد. در اینوکاپ نوآوری‌هایی مطرح می‌شوند که توان خلق ثروت و کسب ارزش افزوده را داشته باشند.

بخش اصلی جشنواره برگزاری اینوکاپ و مسابقه است که دو محور "ایده‌های نوآورانه" و "طرح‌های کسب‌وکار" را شامل می‌شود. در این بخش آثار دریافتی طی فرآیند داوری با شاخص‌های فنی، مدیریتی و بازار مورد ارزیابی قرار می‌گیرند. در نهایت سه تیم در قسمت ایده نوآورانه و سه تیم در قسمت طرح کسب‌وکار به عنوان برترین‌ها انتخاب شده و مورد تقدیر قرار خواهند گرفت.

جشنواره نوآوری و کسب‌وکار «اینوکاپ» به همت مرکز رشد واحدهای فناوری دانشگاه صنعتی خواجه‌نصیرالدین طوسی و با حمایت ستاد توسعه فرهنگ علم، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان معاونت علمی برگزار می‌شود. «رویداد اینوکاپ آغاز شد» 11 دی‌ماه 96 برگزار می‌شود.

منبع خبر:بنیاد ملی نخبگان

خبر های دیگر
news-image
محصولات غذایی در بسته‌بندی‌های تمام اتوماتیک ایرانی

در پی ورود ایران به بازارهای جهانی و آشکار شدن نیاز روز افزون کشور به صنعت بسته بندی در زمینه های مختلف ، گروهی از مهندس ...


news-image
پرنده ای که باعث حیرت جامعه علمی شد

پژوهشگران آمریکایی موفق به شناسایی پرنده کوچکی در ایالت پنسیلوانیا شده اند که ترکیبی از سه گونه پرنده کاملا متفاوت است و ...


news-image
برگزاری نشست هم‌اندیشی مستعدان‌برتر استان تهران

نشست هم‌اندیشی مستعدان‌برتر استان تهران با رئیس بنیاد نخبگان استان برگزار می‌شود.