قدمی در راه توانمندسازی پژوهشگران حوزه سلول‌های بنیادی و پزشکی | نخبه ها
خدمات مرکز


قدمی در راه توانمندسازی پژوهشگران حوزه سلول‌های بنیادی و پزشکی
news-image


به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع‌رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، احسان عارفیان مدیر کارگاه‌های سومین جشنواره ملی و کنگره بین‌المللی علوم و فناوری‌های سلول‌های بنیادی و پزشکی بازساختی بیان کرد: به‌منظور توانمندسازی و افزایش توان آموزشی و عملیاتی دانشجویان و پژوهشگران حوزه سلول‌های بنیادی و پزشکی بازساختی کشور، طبق روال جشنواره ملی و کنگره بین‌المللی علوم و فناوری‌های سلول‌های بنیادی و پزشکی بازساختی، در سومین دوره آن نیز درصدد برگزاری کارگاه‌هایی هستیم که به‌واسطه آن پتانسیل و توانمندی این پژوهشگران را افزایش دهیم.
وی توضیح داد: کارگاه‌ها در حوزه‌های عملیاتی و به‌منظور تقویت توان عملیاتی پژوهشگران سلول‌های بنیادی و پزشکی بازساختی طراحی شده است. مراکز متعدد دانشگاه‌های تهران و مراکز پژوهشی برای برگزاری این کارگاه‌ها در برگزاری این کارگاه‌ها همکاری خواهند داشت.  
عارفیان با اشاره به مراکزی که کارگاه‌های سومین جشنواره ملی و کنگره بین‌المللی علوم و فناوری‌های سلول‌های بنیادی و پزشکی بازساختی در آن برگزار می‌شود، گفت: دانشگاه علوم پزشکی تهران، دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، پژوهشگاه رویان، مرکز تحقیقات بن‌یاخته، پژوهشگاه ملی ژنتیک میزبان برگزاری این کارگاه‌ها خواهند بود.

منبع خبر: معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری

خبر های دیگر
news-image
ایران در حال تبدیل شدن به قطب منطقه ای در حوزه چشم پزشکی

دبیر اجرایی بیست و هشتمین کنگره سالیانه انجمن چشم پزشکی ایران با اشاره به پیشرفت ها و دستاوردهای ایران گفت:ایران در حال ...


news-image
ساخت اولین شهر سلول کشور در دانشگاه خوارزمی آغاز شد

شهر سلول دانشگاه خوارزمی که نخستین شهر سلول ایران محسوب می‌شود، با هدف متمرکز شدن


news-image
هتل فضایی ساخته می‌شود

سازمان فضایی روسیه تصمیم دارد یک هتل لوکس برای ایستگاه فضایی بین‌المللی بسازد.