اولویت‌های حمایتی در بخش بالگردی تعیین می‌شود | نخبه ها
خدمات مرکز


اولویت‌های حمایتی در بخش بالگردی تعیین می‌شود
news-image


به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، تعیین اولویت‌های حمایتی در بخش بالگردی برای شرکت‌ها، صنایع و مراکز پژوهشی داخلی ازجمله اهدافی است که در کارگروه بالگرد تجاری ستاد توسعه صنایع دانش بنیان هوایی و هوانوردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری تعیین شده است.
بر اساس این گزارش، کارگروه بالگرد تجاری ستاد توسعه صنایع دانش بنیان هوایی و هوانوردی معاونت علمی با هدف جلب اعتماد فعالان حوزه بالگردی کشور و تبدیل کارگروه به مرجع هماهنگی بین مراجع ذی صلاح، تحقق بخشیدن به اهداف کلان بالگردی سند جامع توسعه هوافضای کشور، دریافت و جمع‌بندی نیازهای واقعی بالگردی کشور و برنامه ریزی برای تأمین هوشمندانه آنها و جهت‌دهی و هدفمندسازی همکاری مشترک بین‌المللی در زمینه‌های گلوگاهی بالگردی تشکیل شده است.
بر اساس وظایف تعیین شده در این کاگروه، جهت‌دهی و هدفمندسازی همکاری مشترک بین‌المللی در زمینه‌های گلوگاهی بالگردی نیز جزء وظایفی است که در این کارگروه باید پیگیری شود..

منبع خبر: معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری

خبر های دیگر
news-image
ضرورت تولید واکسن‌های نوین با ظهور بیماری‌های جدید

واکسن به عنوان صنعتی استراتژیک، از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است بنابراین ضرورت دارد فناوری‌های مربوط به تولید آن در دا ...


news-image
تولید مدارهای مولد با الهام از مارماهی برقی

محققان دانشگاه لوزیانا با شبیه‌سازی اندام مولد برق مارماهی برقی


news-image
مسابقه کتابخوانی با محوریت شخصیت قاسم سلیمانی برگزار می‌شود

مسابقه کتابخوانی با محوریت کتاب «حاج قاسم؛ جستاری در خاطرات حاج قاسم سلیمانی» به همت بنیاد نخبگان استان گلستان برگزار می ...