توسعۀ کارِ گروهی، اثرگذاری اجتماع نخبگان را افزایش می‌دهد، لزوم تقویت روحیۀ امید و خودباوری مستعدان‌برتر | نخبه ها
خدمات مرکز


توسعۀ کارِ گروهی، اثرگذاری اجتماع نخبگان را افزایش می‌دهد، لزوم تقویت روحیۀ امید و خودباوری مستعدان‌برتر
news-image


به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ به منظور ایجاد زمینۀ مناسب برای همکاری و تعامل دستگاه‌ها و نهادهای حکومتی و دولتی با اهدف بنیاد ملی نخبگان و همچنین آشنایی بیشتر مسؤولان با ظرفیت‌های نخبگانی کشور، نشست هم‌اندیشی مستعدان‌برتر استان قزوین با عنوان «طرح مسائل و دغدغه‌های حوزه مدیریت کلان کشور» با حضور عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام و عضو هیئت حل‌اختلاف قوای سه‌گانه برگزار شد.

در این نشست، مرتضی نبوی؛ عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با تأکید بر لزوم بکارگیری توان نخبگانی در همۀ بخش‌های کشور خاصه در حوزه‌های مدیریتی، به لزوم تقویت روحیۀ امید و خودباوری مستعدان‌برتر اشاره کرد و گفت: استفاده از خرد جمعی، بهره‌مندی از کارِگروهی و هم‌افزایی بیشتر اجتماع نخبگانی، از موارد مهمی است که می‌تواند اثرگذاری آنان را در جامعه افزایش دهد.

وی با بیان اینکه تجربه اثبات کرده است که ناامیدی برای ایران معنا ندارد، افزود: اگر راستای دید با نگرش و باورهای انقلاب اسلامی که بهترین تبیین آن در افق‌اندیشۀ امام راحل و رهبری معظم انقلاب دیده می‌شود، همسو شود، بسیاری از مسائل موجود حل خواهد شد.

منبع خبر: بنیاد ملی نخبگان

خبر های دیگر
news-image
نخستین همایش تخصصی کاربردهای مهندسی در زیست‌فناوری برگزار می‌شود

نخستین همایش تخصصی کاربردهای مهندسی در زیست‌فناوری به همت ستاد توسعه زیست فناوری معاونت علمی و با همکاری پژوهشکده زیست ف ...


news-image
آغاز دوره جدید در ساخت سیستم‌های ابر پردازشگر

دانشمندان روسی موفق به ساخت نسل جدیدی از ابررایانه‌های قابل‌حمل شدند که می‌توان از آن در مأموریت‌های فضایی نیز استفاده ک ...


news-image
شاید تجمع لیپید، از نشانه‌های ابتدایی پارکینسون باشد

گروهی از پژوهشگران آمریکایی و انگلیسی در پژوهش جدید خود ادعا کردند شاید تجمع لیپید، از نشانه‌های ابتدایی پارکینسون باشد.