توسعۀ کارِ گروهی، اثرگذاری اجتماع نخبگان را افزایش می‌دهد، لزوم تقویت روحیۀ امید و خودباوری مستعدان‌برتر | نخبه ها
خدمات مرکز


توسعۀ کارِ گروهی، اثرگذاری اجتماع نخبگان را افزایش می‌دهد، لزوم تقویت روحیۀ امید و خودباوری مستعدان‌برتر
news-image


به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ به منظور ایجاد زمینۀ مناسب برای همکاری و تعامل دستگاه‌ها و نهادهای حکومتی و دولتی با اهدف بنیاد ملی نخبگان و همچنین آشنایی بیشتر مسؤولان با ظرفیت‌های نخبگانی کشور، نشست هم‌اندیشی مستعدان‌برتر استان قزوین با عنوان «طرح مسائل و دغدغه‌های حوزه مدیریت کلان کشور» با حضور عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام و عضو هیئت حل‌اختلاف قوای سه‌گانه برگزار شد.

در این نشست، مرتضی نبوی؛ عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با تأکید بر لزوم بکارگیری توان نخبگانی در همۀ بخش‌های کشور خاصه در حوزه‌های مدیریتی، به لزوم تقویت روحیۀ امید و خودباوری مستعدان‌برتر اشاره کرد و گفت: استفاده از خرد جمعی، بهره‌مندی از کارِگروهی و هم‌افزایی بیشتر اجتماع نخبگانی، از موارد مهمی است که می‌تواند اثرگذاری آنان را در جامعه افزایش دهد.

وی با بیان اینکه تجربه اثبات کرده است که ناامیدی برای ایران معنا ندارد، افزود: اگر راستای دید با نگرش و باورهای انقلاب اسلامی که بهترین تبیین آن در افق‌اندیشۀ امام راحل و رهبری معظم انقلاب دیده می‌شود، همسو شود، بسیاری از مسائل موجود حل خواهد شد.

منبع خبر: بنیاد ملی نخبگان

خبر های دیگر
news-image
داروی گیاهی لیورسیل دستاورد کارآزمایی بالینی

مدیر گروه فارماکولوژی و طب کاربردی پژوهشکده گیاهان دارویی جهاددانشگاهی


news-image
ساخت تیوب لیزر گازکربنیک؛ ارزان تر و کیفی تر از نمونه خارجی

محققان ایرانی حوزه مکاترونیک موفق به طراحی و ساخت نوعی تیوب لیزر گازکربنیک شده اند که ضمن برخورداری از مزایای کیفی و قیم ...


news-image
اپلیکیشن داروخانه و تزریقات آنلاین

رامین حسینی عضو موسسه حامی نوابغ جوان در حوزه سلامت و دارو موفق به ثبت اختراع طرح اپلیکیشن داروخانه و تزریقات آنلاین ش ...