عرضه فناوری‌های نانویی ایران در نمایشگاه نانوی شانگهای | نخبه ها
خدمات مرکز


عرضه فناوری‌های نانویی ایران در نمایشگاه نانوی شانگهای
news-image


به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، هفت شرکت فناور ایرانی نانومحصولات و توانمندی خود را در نمایشگاه فناوری‌ نانوی شانگهای در چین عرضه کردند.

شرکت‌هایی که در این نمایشگاه شرکت داشتند، «کیمیا شیمی سهند» تولید کننده‌ی مواد شوینده و پاک‌کننده‌ی مبتنی بر فناوری‌ نانو؛ « نانوپاد شریف» تولیدکننده‌ی انواع مواد آبگریز برای پوشش‌دهی شیشه، سرامیک، آجر، سیمان و فلزات؛ « نانوسینا» تولیدکننده‌ی انواع نانورنگ‌های محافظ در برابر تابش‌های RFهستند.

همچنین «نانوآریسا پوشش» تولیدکننده‌ی نانوپوشش و رنگ‌های ضدخوردگی؛ «توسعه افق فناوری‌ توانا» فعال در حوزه‌ی آموزش فناوری نانو به دانش آموزان در سطح ملی و بین المللی؛ «رنگین نانونهال نوین» تولیدکننده‌ی انواع مختلف رنگ‌های الکترواستاتیک آنتی باکتریال و ضد خوردگی، «تجهیزگاما» تولیدکننده‌ی نانوجوهرهای فلزی و محلول‌های شیمیایی در این نمایشگاه حضور پیدا کردند.

این شرکت‌ها روز چهارشنبه 26 اردیبهشت در نشستی که با حضور شرکت‌های چینی در پاویون  ملی ایران در شهر شانگهای برگزار می‌شود، توانمندی‌ها و محصولات خود را برای طرف چینی عرضه و معرفی خواهند کرد تا فرصت‌های همکاری مشترک میان طرفین شناسایی شود.

منبع خبر: معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری

خبر های دیگر
news-image
سیستم هوشمند کنترل حریق خودرو ساخته شد

شاهین ملکی مخترع بیجاری و دانشجوی مهندسی برق دانشگاه تبریز


news-image
تقویت حافظه و توانایی‌های مغزی با بازتوانی شناختی

دکترای علوم اعصاب شناختی با اشاره به اینکه تقویت هوش، حافظه و یادگیری با استفاده از بازتوانی شناختی امکان پذیر است، گفت: ...


news-image
ناسا ۲۰۶۹ به منظومه آلفا سنتوری می رود

ناسا تصمیم دارد تا ۲۰۶۹ میلادی فضاپیمایی به منظومه «آلفا سنتوری» بفرستد