اندی روبین، در آینده همه‌چیز پا خواهد داشت | نخبه ها
خدمات مرکز


اندی روبین، در آینده همه‌چیز پا خواهد داشت
news-image


چرخ یکی از بزرگ‌ترین اختراع‌های بشر محسوب می‌شود و بسیاری از ما در زندگی روزمره خود بخش عمده‌ای از روز را با چرخ‌ها سروکار داریم. از صندلی‌های کامپیوتر و ماشین‌ها گرفته تا سبدهای خرید فروشگاهی و حتی چمدان‌ها و کیف‌ها هم چرخ دارند و این امر نشان می‌دهد که این اختراع تا چه اندازه در زندگی ما مهم بوده است.

بااین‌وجود افرادی هستند که آینده‌ای متفاوت را مجسم می‌شوند. یکی از این افراد، اندی روبین است. او که یکی از چهره‌های مشهور درزمینهٔ سرمایه‌گذاری در صنایع روباتیک است، به‌تازگی اظهارنظر جدیدی در این زمینه انجام داده است. بر اساس گفته‌های روبین، در آینده همه‌چیز به‌جای چرخ، پا خواهند داشت.

روبین دراین‌باره می‌گوید: «چرا همه‌چیز نباید پا داشته باشند؟ شما سیستم‌های تحویل اجناس در محل را دیده‌اید. اگر بخواهید به این سرویس‌ها را در جلوی در خانه خود دریافت کنید، به پا نیاز خواهید داشت زیرا چرخ‌ها نمی‌توانند نیاز شمارا کامل تأمین کنند. بیشتر جمعیت زمین در مکان‌های دارای ارتفاع نسبت به سطح زندگی می‌کنند و مواردی مانند بالا رفتن از پله و ورود به آسانسور، چیزهایی نیستند که بتوان با چرخ آن‌ها را انجام داد.»

منبع خبر: سیناپرس

خبر های دیگر
news-image
تحولی شگرف در صفحات لمسی گوشی ها

یکی از دغدغه های اصلی کاربران گوشی های تلفن لمسی، مقاومت آنها در برابر


news-image
گام مهم بسوی تقلید شیوه تولید اسپرم در بدن

دانشمندان انگلیسی یک گام دیگر به تقلید فرآیند طبیعی تولید اسپرم از سلول های بنیادی نزدیک شدند


news-image
آینه هوشمندی که لباس به مشتریان پیشنهاد می دهد

یک خرده فروشی آنلاین آینه هوشمندی در فروشگاهی نصب کرده که رنگ،استایل و ویژگی های فردی هر مشتری را تشخیص می دهد و لباس ها ...