نشست هم‌اندیشی مراکز عضو شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی برگزار شد | نخبه ها
خدمات مرکز


نشست هم‌اندیشی مراکز عضو شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی برگزار شد
news-image


به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، نشست هم‌اندیشی مراکز عضو شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی در قالب نشست هم‌اندیشی مراکز عضو شبکه و بازدید از تعدادی از مجموعههای آزمایشگاهی عضو شبکه در اصفهان برگزار شد.
در این نشست دو روزه رضا اسدی‌فرد، مدیر شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی معاونت علمی گفت: امیدواریم این هم‌اندیشی و بازدید مدیران از توانمندی‌های آزمایشگاه‌ها، بسیار مفید بوده و موجب برقراری ارتباطات نزدیک بین مراکز عضو شبکه شود.
وی ضمن ارایه گزارش مختصری از فعالیت‌های انجام شده در شبکه آزمایشگاهی، یکی از نقایص موجود را عدم ارتباط آزمایشگاه‌ها با یکدیگر دانست
به گفته اسدی‌فرد، برقراری ارتباط نزدیک بین مراکز آزمایشگاهی یکی از مسائل اصلی مطرح در شبکه است و این شبکه فعالیت‌های متنوعی را برای شکل گیری و استمرار این ارتباطات در برنامه کاری خود دارد.
مدیر شبکه آزمایشگاهی در ادامه، با اشاره به طرح‌های تخفیف متنوع ارایه شده در سال 96، گفت: این طرح‌ها به گروه‌های مختلفی مانند اعضای هیئت علمی، شرکت‌های دانش‌بنیان و همه اعضای باشگاه مشتریان شبکه تعلق گرفت که خدمات ارائه شده در سال گذشته حدود 200 هزار خدمت به 13 هزار نفر بوده است.

منبع خبر: معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری

خبر های دیگر
news-image
ایجاد اشتغال موثر متخصصان صنعت هوایی با تشکیل شرکت‎های دانش‌بنیان

در کارگروه استاندارد ستاد توسعه هوایی و هوانوردی معاونت علمی با اعتقاد به اینکه ایجاد شرکت های دانش بنیان در صنعت هوایی ...


news-image
جشنواره توسکا برگزار می‌شود

دومین جشنواره توانمندسازی و سرمایه‌گذاری کسب‌و‌کارهای ارزش‌آفرین با نام «توسکا»


news-image
با این فناوری تب را در کودکان کنترل کنید

تب و بالا رفتن دمای بدن، یکی از مشکلاتی است که تقریبا همه افراد در طول زندگی خود