برگزاری کارگاه آشنایی با مقررات بنیاد ملی نخبگان | نخبه ها
خدمات مرکز


برگزاری کارگاه آشنایی با مقررات بنیاد ملی نخبگان
news-image


به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ کارگاه آموزشی آشنایی با مقررات و سیاست‌های بنیاد ملی نخبگان با حضور رئیس بنیاد نخبگان خوزستان، جمعی از اساتید دانشگاه‌های استان، مستعدان‌برتر و دانشجویان به همت بنیاد نخبگان خوزستان در دانشگاه علوم‌پزشکی جندی‌شاپور برگزار شد.

در ابتدای این کارگاه، معرفی اجمالی از تاریخچۀ بنیاد ملی نخبگان و نیز بنیاد نخبگان استان خوزستان ارائه و سپس به تشریح وظایف و مأموریت‌‌های بنیاد ملی نخبگان در راستای شناسایی، هدایت و حمایت از نخبگان و صاحبان استعدادهای برتر پرداخته شد.

تشریح آیین‌نامه‌های اعطای جوائز تحصیلی، شناسایی و پشتیبانی از دانش‌آموختگان‌برتر و شناسایی و پشتیبانی از اختراع‌های برگزیده، دیگر بخش این کارگاه بود.

همچنین در این کارگاه راهنمایی­های لازم در خصوص نحوة ثبت‌نام، تشکیل پرونده و درخواست استفاده از تسهیلات از طریق سامانة ثریا ارائه شد.

منبع خبر: بنیاد ملی نخبگان

خبر های دیگر
news-image
یک هیات تجاری چینی با ظرفیت شرکت‌های نانویی ایران آشنا شد

با میزبانی ستاد توسعه فناوری نانو معاونت علمی و با همکاری مرکز نانوی ایران و چین، نشست مشترکی میان چند شرکت نانویی ایران ...


news-image
طرح کلان ملی «شبکه هوشمند برق ایران و پیاده سازی نمونه» اجرا می گردد

دانشگاه شهید بهشتی از مشارکت این دانشگاه در طرح کلان ملی «شبکه هوشمند برق ایران و پیاده سازی نمونه» به همراه دو دانشگاه ...


news-image
نخستین کنفرانس یافته های جدید علمی در مهندسی برق و الکترونیک

نخستین کنفرانس یافته های جدید علمی در مهندسی برق و الکترونیک در تاریخ ۲۷ آذر ۱۳۹۶