برگزاری کارگاه آشنایی با مقررات بنیاد ملی نخبگان | نخبه ها
خدمات مرکز


برگزاری کارگاه آشنایی با مقررات بنیاد ملی نخبگان
news-image


به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ کارگاه آموزشی آشنایی با مقررات و سیاست‌های بنیاد ملی نخبگان با حضور رئیس بنیاد نخبگان خوزستان، جمعی از اساتید دانشگاه‌های استان، مستعدان‌برتر و دانشجویان به همت بنیاد نخبگان خوزستان در دانشگاه علوم‌پزشکی جندی‌شاپور برگزار شد.

در ابتدای این کارگاه، معرفی اجمالی از تاریخچۀ بنیاد ملی نخبگان و نیز بنیاد نخبگان استان خوزستان ارائه و سپس به تشریح وظایف و مأموریت‌‌های بنیاد ملی نخبگان در راستای شناسایی، هدایت و حمایت از نخبگان و صاحبان استعدادهای برتر پرداخته شد.

تشریح آیین‌نامه‌های اعطای جوائز تحصیلی، شناسایی و پشتیبانی از دانش‌آموختگان‌برتر و شناسایی و پشتیبانی از اختراع‌های برگزیده، دیگر بخش این کارگاه بود.

همچنین در این کارگاه راهنمایی­های لازم در خصوص نحوة ثبت‌نام، تشکیل پرونده و درخواست استفاده از تسهیلات از طریق سامانة ثریا ارائه شد.

منبع خبر: بنیاد ملی نخبگان

خبر های دیگر
news-image
دستگاهی برای تبدیل آلیاژ مکانیکی در ابعاد نانو ساخته شد

محققان کشور با تاییدیه ستاد توسعه فناوری نانو موفق به ساخت دستگاهی برای تبدیل آلیاژ مکانیکی در ابعاد نانو شدند.


news-image
راه‌اندازی بورس ایده از ارکان اقتصاد دانش‌بنیان است

صالحی با اشاره به لزوم توسعۀ همکاری صنعت و دانشگاه، گفت: اقداماتی چون راه‌اندازی بورس ایده می‌تواند اثرگذاری بسزایی در ز ...


news-image
داده‌های ژنومی به مثابه ذخایر نفتی

در دنیای امروز داده ثروت عظیمی محسوب می شود بسیاری از شرکت های برتر دنیا همچون آمازون، فیس بوک و گوگل چیزی جز داده در اخ ...