آب ریزش مداوم بینی همیشه آلرژی نیست می تواند نشت مایعات مغزی نخاعی باشد | نخبه ها
خدمات مرکز


آب ریزش مداوم بینی همیشه آلرژی نیست می تواند نشت مایعات مغزی نخاعی باشد
news-image


 به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از اصفهان، به نقل از ساینس آلرت، سالها کندرا جکسون یک زن 52 ساله،  با یک آبریزش عمیق  بینی مواجهه بود- هر لحظه عصبانیت و عطسه کردن، دمیدن و از خواب  پریدن  را تجربه کرد و انواع داروهای آلرژی برایش تجویز شد. اما در نهایت متخصصان تشخیص دادند که این آبریش مایع مغزی نخاعی است که ممکن است به علت  ضربه مغزی احتمالی باشد.  
جکسون گفته او در ابتدا  احساس  سرما  داشته، و پس از آنکه نشانه هایش همچنان ادامه داشت، پزشکان پیشنهاد کردند که احتمالا آلرژی فصلی است، و او را در میان بیش از 50 میلیون آمریکایی که هر سال با آنها مبارزه می کنند، قرار دادند.

اما علائم هرگز روشن نشد و سالها بعد جکسن نگران شد که ممکن است چیزی بدتر باشد.

جکسون در این هفته به CNN گفت: "وقتی ادامه یافت، من به پزشکان مراجعه کردم و آنها هر نوع دارو که  تصور کنید،  تجویز کردند و بینی من همچنان آبریزش داشت."

او به KETV وابسته به ABC گفته که بینی او "مانند یک آبشار به طور مداوم، و سپس آن را به پشت گلویش  وارد شده است." وی  گفته همه جا رفتم، "من همیشه جعبه Puffsهمراه داشتم، همیشه در جیب من پر شده  بود."
تا همین اواخر جکسون پاسخی نگرفت. در اوایل سال جاری، زن 52 ساله ای از اوما ها به متخصصان بیمارستان پزشکی نبراسکا مراجعه کرد.

منبع خبر: خبرگزاری علم و فناوری

خبر های دیگر
news-image
حساسیت های کشنده محصولات بهداشتی

اغلب ما برچسب های مواد غذایی را به دقت بررسی می کنیم ولی در هنگام خرید محصولات بهداشتی


news-image
از مزایای دوچرخه سواری غافل نشوید

اگر از اختلالات خواب رنج می برید، بدنبال روشی سالم و موثر برای کاهش وزن هستید، یا می خواهید سلامت قلب و استخوان های خود ...


news-image
ورود دستاوردهای فناورانه حوزه مهندسی به جامعه

طرح‌های پژوهشی جدید در حوزه فنی و مهندسی توسط محققان کشورمان انجام می‌شود تا به زودی شاهد اجرایی شدن این طرح‌ها و ورود ...