بازدید از دستاوردهای فناورانه دانشگاه شهید بهشتی | نخبه ها
خدمات مرکز


بازدید از دستاوردهای فناورانه دانشگاه شهید بهشتی
news-image


به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع‌رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری از دستاوردهای محققان و پژوهشگران دانشگاه شهید بهشتی در حوزه لیزر، نورواپتیک و استارتاپ‌های مستقر در مرکز رشد واحدهای فناوری و کارآفرینی پارک علم و فناوری این دانشگاه دیدن کرد.

 

زمینه توسعه واحدهای نوآور با احداث مرکز فناوری دانشگاه شهید بهشتی 

ستاری، همچنین از ساختمان نوآوری در دست احداث دانشگاه شهید بهشتی دیدن کرد. این ساختمان به عنوان یکی از بزرگ‌ترین ساختمان‌های نوآوری پذیرای واحدهای فناور و نوآور خواهد بود و علاوه بر 2 مرکز شتاب‌دهنده فعال در این دانشگاه، زمینه فعالیت 3 شتاب‌دهنده جدید دیگر در حوزه علوم شناختی و انرژی را فراهم می‌کند.

 

طرح‌های فناور در حوزه تصویربرداری مغز و شناخت

معاون علمی و فناوری رئیس‌جمهوری در ادامه بازدید از بخش‌های فناور دانشگاه شهید بهشتی، با حضور در پژوهشکده لیزر و فتونیک این دانشگاه از پروژه‌های فناوری فعال در این مرکز در حوزه تحقیقات اعصاب، تصویربرداری مغز و علوم شناختی دیدن کرد.

منبع خبر: معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری

خبر های دیگر
news-image
خلق ثروت با اندوخته‌های ایران و نوآوری در صنایع خلاق و فرهنگی

معاون علمی و فناوری رییس‌جمهوری گفت: خلق ثروت و ارزش افزوده در حوزه رسانه و صنایع نرم و فرهنگی، با ایجاد محیطی مساعد برا ...


news-image
کاوشگری که به خورشید می رود

ناسا مشغول آزمایش کاوشگر جدیدی است که تابستان امسال به خورشید


news-image
راه‌اندازی بورس ایده از ارکان اقتصاد دانش‌بنیان است

صالحی با اشاره به لزوم توسعۀ همکاری صنعت و دانشگاه، گفت: اقداماتی چون راه‌اندازی بورس ایده می‌تواند اثرگذاری بسزایی در ز ...