ساخت دستگاه ردیاب هر نوع ماده جامد یا مایع در ارومیه | نخبه ها
خدمات مرکز


ساخت دستگاه ردیاب هر نوع ماده جامد یا مایع در ارومیه
news-image


به گزارش خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری آذربایجان غربی ؛متخصصین شرکت پویان کاوش ،پس از 8 سال تحقیق برای اولین بار در جهان به تکنولوژی ساخت انواع دستگا های ردیاب مواد جامد و مایع دست یافتند این تکنولوژی منحصر به فرد و دارای گواهینامه ثبت اختراع بین المللی است.

مهندس کامبیز گلشنی مدیر عامل شرکت پوبان کاوش اظهاز داشت با این دستاورد ،شناسایی هر گونه ذخایر طبیعی و غیر طبیعی همچون معادن فلزی و غیر فلزی ،منابع نفتی و آبی را تا فاصله 42 کیلومتری سطح زمین و عمیق ترین نقطه آب و خاک ،امکان پذیر می باشد.

وی ادامه داد:در این سیستم به جهت بهره گیری از اثرات الکترواستاتیک و میدان های دو قطبی الکتریکی ،جهت یابی از پشت هر مانع طبیعی و غیر طبیعی امکان پذیر بوده و تحت تاثیر هیچ یک از نویزهای حاصل از دکل های فشار قوی – ایستگاههای مخابراتی و انواع مسدود کننده ها قرار نمیگیرد.

منبع خبر: خبرگزاری علم و فناوری

خبر های دیگر
news-image
مرکز نوآوری دانشگاه صنعتی خواجه نصیر طوسی افتتاح شد

با حضور معاون علمی و فناوری رئیس‌جمهور، مرکز نوآوری نصیر وابسته به دانشگاه خواجه‌نصیرالدین طوسی آغاز به کارکرد.


news-image
کوچکترین و ارزانترین بینی الکترونیکی برای نجات مردم

دانشمندان زوریخ ETH ادعا می کنند، "کوچکترین و ارزان ترین" بینی الکترونیکی برای کشف مردم را با در نظر گرفتن لرزه و زلزله، ...


news-image
پاکسازی جلبک های یک دریاچه با نانوحباب ها

محققان با استفاده از نانوحباب ها توانستند جلبک‌ ها و خزه‌ های سبز-آبی یک دریاچه را پاکسازی کنند، فناوری که در کانال های ...