ساخت دستگاه ردیاب هر نوع ماده جامد یا مایع در ارومیه | نخبه ها
خدمات مرکز


ساخت دستگاه ردیاب هر نوع ماده جامد یا مایع در ارومیه
news-image


به گزارش خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری آذربایجان غربی ؛متخصصین شرکت پویان کاوش ،پس از 8 سال تحقیق برای اولین بار در جهان به تکنولوژی ساخت انواع دستگا های ردیاب مواد جامد و مایع دست یافتند این تکنولوژی منحصر به فرد و دارای گواهینامه ثبت اختراع بین المللی است.

مهندس کامبیز گلشنی مدیر عامل شرکت پوبان کاوش اظهاز داشت با این دستاورد ،شناسایی هر گونه ذخایر طبیعی و غیر طبیعی همچون معادن فلزی و غیر فلزی ،منابع نفتی و آبی را تا فاصله 42 کیلومتری سطح زمین و عمیق ترین نقطه آب و خاک ،امکان پذیر می باشد.

وی ادامه داد:در این سیستم به جهت بهره گیری از اثرات الکترواستاتیک و میدان های دو قطبی الکتریکی ،جهت یابی از پشت هر مانع طبیعی و غیر طبیعی امکان پذیر بوده و تحت تاثیر هیچ یک از نویزهای حاصل از دکل های فشار قوی – ایستگاههای مخابراتی و انواع مسدود کننده ها قرار نمیگیرد.

منبع خبر: خبرگزاری علم و فناوری

خبر های دیگر
news-image
علم و فناوری را با مردمی‌سازی میان اقشار مختلف جامعه رونق دهیم

رییس صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران معاونت علمی گفت: مردمی‌سازی دانش یکی از برنامه های دیگر صندوق است تا از این طریق ...


news-image
برد الکترونیکی هوشمند جهت بهینه سازی صنایع و زندگی روزمره

شهاب قاضی زاده عضو موسسه حامی نوابغ جوان باهوش و درایت بالای خویش طرح برد الکترونیکی هوشمند جهت بهینه سازی صنایع و زندگی ...


news-image
تجهیز بیمارستان روزبه به دستگاه ثبت فعالیت های الکتریکی مغز

بیمارستان تخصصی روانپزشکی «روزبه» تهران به دستگاه ثبت فعالیت های «الکتریکی مغز» مجهز شد.