مدرسه فصلی خلاقیت و ایده‌پردازی در فیروزآباد برپا شد | نخبه ها
خدمات مرکز


مدرسه فصلی خلاقیت و ایده‌پردازی در فیروزآباد برپا شد
news-image


به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ در راستای برگزاری مدارس فصلی خلاقیت و ایده‌پردازی در سطح شهرستان‌های استان فارس، مرحلۀ اول مدرسه بهاره خلاقیت و ایده پردازی به همت جمعی از استعدادهای‌برتر و همکاری آموزش‌و‌پرورش شهرستان فیروزآباد برای تعدادی از دانش‌آموزان مقطع هشتم و نهم متوسطه برگزار شد.

در این برنامه جمعی از استعدادهای‌برتر استان در قالب «کارگاه‌های آموزشی مشاهده و ایده‌پردازی»، تفکر واگرا، طوفان ذهن، سنجش خلاقیت، حلقه کندوکاو (مهارت گفت‌وگو) و ارتباط مؤثر و همچنین در قالب «مسابقات خلاقیت»، مفاهیم مربوطه را به دانش‌آموزان آموزش دادند.

در آیین اختتامیه این مرحله، حبیب شریف؛ رئیس بنیاد نخبگان فارس ضمن معرفی بنیاد ملی نخبگان و اهداف برنامه مدارس فصلی خلاقیت و ایده‌پردازی، بر اهمیت شناسایی و هدایت استعدادهای‌برتر تأکید کرد و گفت: در کنار دولت، خیّران نیک‌اندیش نیز باید با توجه به اهمیت تربیت نیروی‌انسانی کارآمد، در این مسیر قدم بگذارند.

منبع خبر: بنیاد ملی نخبگان

خبر های دیگر
news-image
نتایج مطلوب بهبود بیماری‌های عروقی با کمک سلول‌های بنیادی در طولانی‌مدت

محققان به روش درمانی‌ای با استفاده از سلول‌های بنیادی دست پیدا کردند که می‌تواند گزینه‌ای برای درمان بیمارانی باشد که از ...


news-image
از کشف سیاره نهم تا ویرایش ژن

دستاوردهای علمی شاخص 2018 کدامند؟


news-image
تفاهم‌نامه همکاری تسهیل توسعه‌ی فناوری نانو در حوزه‌ی کشاورزی و منابع طبیعی امضا ...

تفاهم‌نامه همکاری ستاد توسعه فناوری نانو معاونت علمی و شرکت خدمات حمایتی کشاورزی به‌منظور تسهیل توسعه‌ی فناوری نانو در ح ...