مستعدان‌برتر خراسان شمالی از شرکت‌های صنعتی شیروان بازدید کردند | نخبه ها
خدمات مرکز


مستعدان‌برتر خراسان شمالی از شرکت‌های صنعتی شیروان بازدید کردند
news-image


به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ در راستای زمینه‌سازی برای تزریق توان نخبگانی به بخش‌های مورد نیاز و همچنین آگاهی‌بخشی درباره دستاوردهای کشور، برنامۀ بازدید از شرکت‌های مستقر در شهرستان شیروان به همت بنیاد نخبگان استان خراسان شمالی برگزار شد.

در این برنامه که تعدادی از اعضای کارگروه‌های تخصصی، مستعدان‌برتر و مخترعان برگزیده حضور داشتند، شرکت‌کنندگان ابتدا از شرکت دانش‌بنیان پروسیس دیدار کردند و از نزدیک با چالش‌ها و مشکلات این شرکت آشنا شدند و سپس در نشستی با حضور مدیرعامل این شرکت حاضر شدند.

مهدی قاسمی‌فرد؛ رئیس بنیاد نخبگان استان خراسان‌شمالی در این نشست ضمن اشاره به توان بالای نخبگانی بومی برای حل مشکلات و مسائل جامعه، گفت: حضور فعال مستعدان‌برتر در بخش دانش‌بنیان می‌تواند گره‌گشای مشکلات امروز جامعه و زمینه‌ساز توسعۀ بومی باشد. در این بین بنیاد نخبگان استان نیز آمادگی هرگونه همکاری و تعامل را دارد.

منبع خبر: بنیاد ملی نخبگان

خبر های دیگر
news-image
نقش تغذیه و ورزش در افزایش قد کودکان

رئیس دانشگاه علوم پزشکی جهرم گفت: اگر در خانواده ای قد پدر و مادر متوسط یا کوتاه است با تغذیه و ورزش مناسب


news-image
هیدروژن سولفید به سوخت پاک هیدروژنی تبدیل می شود

محققان دانشگاه تحصیلات تکمیلی علوم پایه زنجان در تحقیقات آزمایشگاهی خود موفق به سنتز یک نانوکاتالیست محلول جامد شدند که ...


news-image
وام بلاعوض برای طرح های فناورانه

معاون نوآوری و تجاری سازی فناوری معاونت علمی با بیان اینکه طرح های فناورانه استانی حمایت می شوند، گفت: بسته های حمایتی ب ...