مستعدان‌برتر خراسان شمالی از شرکت‌های صنعتی شیروان بازدید کردند | نخبه ها
خدمات مرکز


مستعدان‌برتر خراسان شمالی از شرکت‌های صنعتی شیروان بازدید کردند
news-image


به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ در راستای زمینه‌سازی برای تزریق توان نخبگانی به بخش‌های مورد نیاز و همچنین آگاهی‌بخشی درباره دستاوردهای کشور، برنامۀ بازدید از شرکت‌های مستقر در شهرستان شیروان به همت بنیاد نخبگان استان خراسان شمالی برگزار شد.

در این برنامه که تعدادی از اعضای کارگروه‌های تخصصی، مستعدان‌برتر و مخترعان برگزیده حضور داشتند، شرکت‌کنندگان ابتدا از شرکت دانش‌بنیان پروسیس دیدار کردند و از نزدیک با چالش‌ها و مشکلات این شرکت آشنا شدند و سپس در نشستی با حضور مدیرعامل این شرکت حاضر شدند.

مهدی قاسمی‌فرد؛ رئیس بنیاد نخبگان استان خراسان‌شمالی در این نشست ضمن اشاره به توان بالای نخبگانی بومی برای حل مشکلات و مسائل جامعه، گفت: حضور فعال مستعدان‌برتر در بخش دانش‌بنیان می‌تواند گره‌گشای مشکلات امروز جامعه و زمینه‌ساز توسعۀ بومی باشد. در این بین بنیاد نخبگان استان نیز آمادگی هرگونه همکاری و تعامل را دارد.

منبع خبر: بنیاد ملی نخبگان

خبر های دیگر
news-image
امید تازه برای بیماری های کبدی و پارکینسون

سلولهای بنیادی از مهمترین دستاوردهای علوم زیستی در قرن اخیر هستند


news-image
«رویداد خلق ایده» برگزار شد

«رویداد خلق ایده» به‌منظور خلق، پرورش و ارائه ایده‌هایی سینمایی با حمایت ستاد توسعه فناوری‌های نرم و هویت‌ساز معاونت علم ...


news-image
مهلت ارسال آثار به رقابت علمی کنز تمدید شد

مهلت ارسال فایل تصویری از دستاوردهای علمی به نخستین دوره «رقابت علمی کنز» که در حاشیه جایزه مصطفی (ص) به همت معاونت علمی ...