برگزاری نشست مشترک اجتماع نخبگانی با مدیران شرکت‌های مستقر در مرکز رشد واحدهای فناور مریوان | نخبه ها
خدمات مرکز


برگزاری نشست مشترک اجتماع نخبگانی با مدیران شرکت‌های مستقر در مرکز رشد واحدهای فناور مریوان
news-image


به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ به منظور افزایش ارتباط اجتماع نخبگانی با بخش صنعت و همچنین توسعۀ زمینه‌های همکاری، نشست مشترک اجتماع نخبگانی کردستان با مدیران شرکت‌های مستقر در مرکز رشد واحدهای فناور مریوان، برگزار شد.

در این نشست، رحمت صادقی؛ رئیس بنیاد نخبگان استان کردستان با اشاره به شرایط اشتغال در مریوان و لزوم ایجاد زیرساخت‌های لازم برای اشتغال فارغ‌التحصیلان، گفت: جوانان خوش فکر و خلاق مریوانی باید وارد حوزۀ کارآفرینی دانش‌بنیان باشند و چشم به اشتغال‌های استخدامی نداشته باشند.

وی افزود: توجه بیشتر به ایجاد واحدهای کوچک و فناور یک ضرورت انکارناپذیر است که در سایۀ همکاری با مراکز رشد دانشگاهی و پارک‌های علم‌وفناوری محقق می‌شود.

صادقی به نقش بسیار مهم مراکز رشد در کاهش ریسک مؤسسات نوبنیاد با کمک به جذب سرمایه‌های اولیه و ارائه مشاوره‌های مختلف اشاره کرد و اظهار داشت: این مراکز نقش بسزایی در بسترسازی جهت ایجاد فرصت‌های شغلی مناسب برای نیروهای تحصیل‌کرده خاصه در شهرستان‌ها دارند.

منبع خبر: بنیاد ملی نخبگان

خبر های دیگر
news-image
کمک به معلولان محور مسابقه ملی واسط‌ مغز و رایانه

دومین مسابقه ملی واسط‌ مغز و رایانه(iBCIC 2018) توسط آزمایشگاه ملی نقشه‌برداری مغز برگزار می‌شود.


news-image
حسگرهای که برای احراز هویت روی مویابل ها کارگذاشته می شود

محققان وزارت دفاع آمریکا مشغول پروژه ای هستند که با کارگذاشتن حسگرهایی در موبایل شیوه راه رفتن فرد و میزان فشار دست او ر ...


news-image
زنده نگه‌داشتن مغز تا دو روز پس از مرگ

دانشمندان موفق شده‌اند که مغز خوک را به مدت 36 ساعت پس از مرگ این موجود، زنده نگاه‌دارند و این امر هم دروازه‌های تحقیقات ...