برگزاری نشست مشترک اجتماع نخبگانی با مدیران شرکت‌های مستقر در مرکز رشد واحدهای فناور مریوان | نخبه ها
خدمات مرکز


برگزاری نشست مشترک اجتماع نخبگانی با مدیران شرکت‌های مستقر در مرکز رشد واحدهای فناور مریوان
news-image


به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ به منظور افزایش ارتباط اجتماع نخبگانی با بخش صنعت و همچنین توسعۀ زمینه‌های همکاری، نشست مشترک اجتماع نخبگانی کردستان با مدیران شرکت‌های مستقر در مرکز رشد واحدهای فناور مریوان، برگزار شد.

در این نشست، رحمت صادقی؛ رئیس بنیاد نخبگان استان کردستان با اشاره به شرایط اشتغال در مریوان و لزوم ایجاد زیرساخت‌های لازم برای اشتغال فارغ‌التحصیلان، گفت: جوانان خوش فکر و خلاق مریوانی باید وارد حوزۀ کارآفرینی دانش‌بنیان باشند و چشم به اشتغال‌های استخدامی نداشته باشند.

وی افزود: توجه بیشتر به ایجاد واحدهای کوچک و فناور یک ضرورت انکارناپذیر است که در سایۀ همکاری با مراکز رشد دانشگاهی و پارک‌های علم‌وفناوری محقق می‌شود.

صادقی به نقش بسیار مهم مراکز رشد در کاهش ریسک مؤسسات نوبنیاد با کمک به جذب سرمایه‌های اولیه و ارائه مشاوره‌های مختلف اشاره کرد و اظهار داشت: این مراکز نقش بسزایی در بسترسازی جهت ایجاد فرصت‌های شغلی مناسب برای نیروهای تحصیل‌کرده خاصه در شهرستان‌ها دارند.

منبع خبر: بنیاد ملی نخبگان

خبر های دیگر
news-image
سیستم تامین توان الکتریکی از جریان هوا در خودروهای هیبریدی اختراع شد

این اختراع چادر اتومبیل برای پارکینگ های سرپوشیده می باشد، در سقف پارکینگ


news-image
کتاب سلسله گزارش‌های تجربیات جهانی شرکت‌های استارتاپی منتشر شد

پرویز کرمی؛ دبیر ستاد فرهنگ‌سازی اقتصاد دانش‌بنیان از انتشار کتاب سلسله گزارش‌های تجربیات جهانی شرکت‌های استارتاپی خبر د ...


news-image
فراخوان همکاری در پروژه تحقیقات بازار بهینه‌سازی انرژی در ساختمان منتشر شد

توان متخصصان کشور در پروژه «بهینه‌سازی انرژی و محیط زیست در بخش ساختمان‌« به کار برده می‌شود. در این راستا فراخوانی برای ...