کارگروه‌های تخصصی نقش بسزایی در توسعۀ منطقه‌ای دارند | نخبه ها
خدمات مرکز


کارگروه‌های تخصصی نقش بسزایی در توسعۀ منطقه‌ای دارند
news-image


به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ پانزدهمین جلسۀ هستۀ مرکزی شورای سرآمدان علم و تجربۀ شهرستان مریوان با حضور رؤسا و نمایندگان سازمان‌های «میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری»، «کار، تعاون و رفاه اجتماعی»، «هلال احمر»، «محیط زیست»، «آموزش و پرورش» و «دانشگاه آزاد» و همچنین اعضای کارگروه اقتصاد و گردشگری، به همت بنیاد نخبگان استان کردستان تشکیل شد.

 رحمت صادقی؛ رئیس بنیاد نخبگان استان کردستان با اشاره به ضرورت استفاده از فکر و ایده اجتماع نخبگانی برای توسعۀ پایدار جامعه، گفت: بدون‌شک تزریق ایده و تفکر اجتماع نخبگانی به بدنۀ اجرایی شهر می‌تواند در ارتقاء کیفی خدمات دستگاه‌های اجرایی بسیار مؤثر باشد.

وی افزود: با توجه به شرایط اشتغال در شهرستان مریوان و در کنار آن جاذبه‌ها و پتانسیل بسیار بالای مریوان در زمینۀ گردشگری، ضرورت توجه بیش از پیش و درگیر کردن فکر و ایده اجتماع نخبگانی برای این موضوع ضرورت دو چندان دارد و جا دارد شورای سرآمدان علم و تجربه مریوان و به‌ویژه دستگاه‌های اجرایی مرتبط نگاه ویژه‌ای به این موضوع  داشته باشند.

صادقی ادامه داد: در کنار استفاده دستگاه‌های اجرایی از نظرات و پیشنهادات کارگروه در راستای ارتقاء کمی و کیفی امورات اجرایی، کارگروه‌ها باید با بهره‌مندی از تجربیات و اندیشه‌های سرآمدان و استفاده عملی از اندوخته‌ها و آموزه‌های نظری خود، سعی در اثرگذاری بیشتر در جامعه داشته باشند.

منبع خبر: بنیاد ملی نخبگان

خبر های دیگر
news-image
تولید دستکش آنتی باکتریال بافته شده با فناوری نانو

محققان در یک شرکت دانش بنیان موفق به تولید دستکش آنتی باکتریال بافته شده با الیاف حاوی


news-image
عضلات انسان هم حافظه دارند

رشد عضلات بدن انسان ردپایی ژنتیک در ژن های این بخش از بدن فرد


news-image
جزییات فرآیند معافیت مالیاتی شرکت‌های دانش‌بنیان مطرح شد

به‌منظور آشنایی شرکت‌های دانش‌بنیان از جزییات فرآیند معافیت مالیاتی، نشست «آشنایی با معافیت مالیاتی دانش‌بنیان و تکمیل ا ...