کتابچه معرفی شرکت دانش‌بنیان دریایی منتشر شد | نخبه ها
خدمات مرکز


کتابچه معرفی شرکت دانش‌بنیان دریایی منتشر شد
news-image


به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ یکی از خلاءها و مشکلاتی که برای شرکت‌های دانش‌بنیان دریایی وجود دارد، عدم شناخت کافی کارفرمایان و سازمان‌های دریایی از توانمندی  این شرکت‌هاست.  با توجه به‌ضرورت این امر و توسعه کیفی و کمی شرکت‏های دانش‌بنیان دریایی و همچنین تکمیل زنجیره ارتباط شرکت‏ها با متقاضیان و کارفرمایان دریایی، ستاد توسعه فناوری و صنایع دانش‌بنیان دریایی  اقدام به تهیه و انتشار کتابچه معرفی شرکت‌های دانش‌بنیان دریایی به دو زبان فارسی و انگلیسی نموده است. در این کتابچه به معرفی شرکت‌ها، حوزه فعالیت، محصولات و توانمندی شرکت‏های دانش‌بنیان دریایی  پرداخته‌شده است.

از سوی دیگر، امروزه شاهد رشد توانمندی‌های کشور در حوزه محصولات دانش‌بنیان  دریایی بوده که باهمت جوانان این مرزوبوم  محصولات فناورانه دریایی  متنوعی در داخل تولیدشده است. با توجه به حمایت‌های صورت گرفته و سیاست‌های اتخاذشده در خصوص توسعه شرکت‌های دانش‌بنیان دریایی، تعداد این شرکت‌ها روند افزایشی مناسبی داشته‌اند. به‌طوری‌که در سال 93 و ابتدای تأسیس ستاد تعداد شرکت‌های دانش‌بنیان دریایی 12 شرکت بوده که این تعداد در پایان سال 96  با   سی صد درصد، رشد به 49 شرکت رسیده است.

منبع خبر: بنیاد ملی نخبگان

خبر های دیگر
news-image
ریتم مرگبار حمله قلبی توسط پرتودرمانی غیرتهاجمی متوقف شد

متخصصان دانشگاه واشنگتن برای اولین بار ریتم حمله مرگبار قلبی را در پنج بیماری که به دیگر گرینه های


news-image
رصد نیازهای مراکز آزمایشگاهی توسط شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی معاونت علمی

شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی معاونت علمی با هدف افزایش کمی و کیفی خدمات آزمایشگاهی، نیازهای مراکز آزمایشگاهی را پا ...


news-image
سعۀ دایرۀ نخبگانی یکی از اهداف سال جاری بنیاد است

معاون برنامه‌ریزی و نظارت بنیاد ملی نخبگان گفت: سعۀ دایرۀ نخبگانی یکی از برنامه‌های بنیاد ملی نخبگان در سال جاری است.