ارائه خدمات پارک فناوری پردیس معاونت علمی متناسب با نیاز شرکت‌های عضو | نخبه ها
خدمات مرکز


ارائه خدمات پارک فناوری پردیس معاونت علمی متناسب با نیاز شرکت‌های عضو
news-image


مهدی صفاری‌نیا رییس پارک فناوری پردیس معاونت علمی، مجموعه شرکت‌های حاضر در پارک را یک خانواده دانست و افزود: هدف از ایجاد پارک کمک به رشد و رسیدن به موفقیت هر چه بیشتر شرکت‌ها است، برای دستیابی به این مهم نخست باید نیاز شرکت‌ها به خوبی شناسایی و برآورده شود.

وی افزود: برای این منظور، خدماتی در بخش‌های مختلف بر اساس نیاز شرکت‌ها پیش‌بینی‌شده که نیاز است به صورت متمرکز تشریح گردد تا از نظرات و پیشنهاد‌های شرکت‌ها بهره‌مند شویم.

رییس پارک فناوری پردیس معاونت علمی،  گفت: برخی از شرکت‌ها از خدمات پارک اطلاع کافی ندارد. مهم‌ترین هدف تشکیل این نشست معرفی خدمات بخش‌های گوناگون ازجمله پشتیبانی، تاسیسات، زیربنایی و غیره به صورت مجزا و رفع ابهامات شرکت‌ها بود تا بتوان خدمات را بهینه و متناسب با نیازها پیش برد.

وی، خاطرنشان کرد: البته معرفی این خدمات در اجلاس سالیانه نیز در نظر گرفته شده است اما از آنجایی که این نشست سالیانه است امکان تعامل با کلیه شرکت‌ها و تشریح کلیه خدمات و برنامه‌ها امکان پذیر نبود. بر اساس بازخوردی که از شرکت‌ها می‌گیریم می‌توانیم خدمات را برنامه ریزی و اجرا نماییم.

منبع خبر: بنیاد ملی نخبگان

خبر های دیگر
news-image
پهپاد غواص به بازار می آید

یک شرکت فرانسوی نخستین پهپاد زیر آبی خودکار دنیا را سال آتی به بازار عرضه می کند


news-image
رقابت اینترنتی با فایرفاکس جدید

شرکت موزیلا نسخه جدید مرورگر وب فایرفاکس را عرضه کرده است که می‌تواند با بررسی منابع موجود


news-image
بستر مبادلات مشترک شرکت‌های دانش‌بنیان دو کشور ایران و گرجستان فراهم شد

در راستای انجام تعاملات لازم با مقامات ارشد گرجستان؛ بستر مبادلات مشترک میان شرکت‌های دانش‌بنیان دو کشور ایران و گرجستان ...