حضور ایران ساخت در جشن تصویر سال | نخبه ها
خدمات مرکز


حضور ایران ساخت در جشن تصویر سال
news-image


پانزدهمین دوره‌ جشن تصویرسال و جشنواره فیلم تصویر در کنار نمایشگاه سالانه در رشته‌های عکاسی، گرافیک و کاریکاتور دو بخش ویژه مسابقه و نمایشگاه «یزد؛ شهر جهانی» و «ایران ساخت» در کنار مسابقه عکس «ایران ما» و «عکس‌های موبایلی» را مد نظر قرار داده است.

بر این اساس در این دوره از جشنواره بخش ویژه مسابقه و نمایشگاه عکس «ایران ساخت» با رویکرد «فناوری ایرانی در خدمت کسب و کار ایرانی» با همراهی «دومین جشنواره ملی فرهنگی هنری ایران ساخت» و به همت ستاد توسعه فرهنگ علم، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان معاونت علمی برگزار می‌شود. 

بنابراین در این بخش ویژه همه عکس‌هایی که از کسب‌وکار ایرانی و تولیدکنندگان در عرصه‌های مختلف همچون صنعتی، کشاورزی و دامداری، علمی، فرهنگی، هنری، معماری کشورمان که نمایان‌گر ترویج و حمایت از تولید ایران ساخت و تلاش برای رسیدن به خودکفایی ملی در جهان امروز باشد، داوری و ارائه خواهند شد. در نهایت نیز از میان آثار دریافتی، عکس‌های برگزیده به‌صورت نمایشگاهی مستقل هم‌زمان با جشن تصویر سال، به نمایش گذاشته می‌شوند.

علاقمندان برای ارسال آثار خود از 1 تا 25 دی ماه سال جاری مهلت دارند. پانزدهمین دوره‌ جشن تصویرسال و جشنواره فیلم تصویر از 1 تا 20 اسفندماه سال جاری در خانه هنرمندان ایران برگزار می شود.

منبع خبر"بنیاد ملی نخبگان

.

خبر های دیگر
news-image
پنجمین همایش بین المللی کاشت حلزون آغاز شد

پنجمین همایش بین المللی کاشت حلزون شنوایی و علوم وابسته، چهارشنبه با حضور پزشکان داخلی و خارجی در دانشگاه علوم پزشکی مشه ...


news-image
هم‌افزایی بیش از صد و پنجاه شرکت داخلی در هشتمین نمایشگاه بین‌المللی هوایی و فضا ...

هشتمین نمایشگاه بین‌المللی هوایی و فضایی ایران با حضور بیش از 150 شرکت داخلی و حضور نمایندگانی از


news-image
هشتمین کارگروه تخصصی آنالیز سطح در شبکه آزمایشگاهی آغاز به کار کرد

هشتمین کارگروه تخصصی دستگاهی شبکه آزمایشگاهی با عنوان آنالیز سطح، فعالیت خود را با همراهی