حمایت از کسب و کارهای نوپا در حوزه فاوا | نخبه ها
خدمات مرکز


حمایت از کسب و کارهای نوپا در حوزه فاوا
news-image


دومین جلسه کارگروه سلامت الکترونیک، ستاد توسعه فناوری اطلاعات، ارتباطات و فضای مجازی معاونت علمی به منظور حمایت از کسب و کارهای نوپا( استارت آپ) برگزارشد. 
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، دومین جلسه کارگروه سلامت الکترونیک با حضور کارشناسان این بخش در خصوص بررسی شیوه های مختلف حمایتی از کسب و کارهای نوپا" استارت آپ" در ستاد توسعه فناوری اطلاعات، ارتباطات و فضای مجازی معاونت علمی برگزار شد. 
در این جلسه که  با حضور اکثریت اعضاء کارگروه سلامت الکترونیک برگزار شد، بر اهمیت کارگروه و نقشه فرآیندی آن در جهت بهبود وضعیت سلامت جامعه تاکید شد و اعضا هم با توجه به تجربیات ارزنده خود در حوزه سلامت، پزشکی، کشاورزی و بیو انفورماتیک با استفاده از بستر ict به بحث و تبادل نظر پرداختند. 
بر اساس این گزارش، در این جلسه مقرر شد همکاران از توانمندی های خود در جهت حمایت از کسب و کارهای نوپا و استارت آپ های این حوزه حمایت لازم را اجرا کنند. 

منبع خبر:معاونت علمی و فن آوری ریاست جمهوری

خبر های دیگر
news-image
کارگروه‌های تخصصی نقش بسزایی در توسعۀ منطقه‌ای دارند

پانزدهمین جلسه هستۀ مرکزی شورای سرآمدان علم و تجربۀ شهرستان مریوان به همت بنیاد نخبگان استان کردستان برگزار شد.


news-image
هدفون عجیب و غریب با امکان برقراری ارتباط بدون صحبت کردن

محققان MIT یک رابط کامپیوتری جدید اختراع کرده اند، که کاملا آزاد و بدون صدا است، اما امواج مغزی شما را نیز مطالعه نمی کن ...


news-image
استارت‌آپ نقش مهمی در ایجاد فضای کسب‌وکار پایدار دارد

حشمت‌الله عسگری؛ با اشاره به نقش استارت‌آپ‌ها و شتاب‌دهنده‌ها در ایجاد کسب‌وکار در فضای مجازی، گفت: توجه به داشته‌های بو ...