دومین رویداد استارتاپی مد و فن آوری | نخبه ها
خدمات مرکز


دومین رویداد استارتاپی مد و فن آوری
news-image


تیم اعزامی از سوی مرکز حامی نخبگان (حامی نوابغ جوان)در دومین رخداد استارتاپی مد و فن آوری کشور تحت نظارت جهاد دانشگاهی در دانشگاه الزهرا به سرپرستی سرکار خانم مهندس فایزه نظری رتبه نخست کشوری را از آن خود کرد.
دومین رویداد استارتاپی مد و فناوری از مجموعه رویداد های کارآفرینی جهاد دانشگاهی ۲۲ الی ۲۴ اذرماه با همکاری سازمان تجاری‌سازی فناوری و اشتغال دانش‌آموختگان جهاد دانشگاهی، مرکز نوآوری و شکوفایی دانشگاه الزهرا و جهاد دانشگاهی واحد الزهرا برگزار گردید.

 در این رویداد ۵۴ ساعته آموزشی و ترویجی ۸۵ نفر از علاقمندان به کارآفرینی، دانشجویان و دانش‌آموختگان مشتاق و ایده‌پرداز حضور داشتند که در مجموع ۴۱ ایده مطرح گردید و از این میان ۷ ایده منتخب و ۷ تیم ۶ الی۸ نفره تشکیل گردید. تیم‌ها در طی دو روز و با کمک ۷ منتور متخصص بر روی ایده خود کار کرده و بوم کسب وکار را تکمیل نمودند.
۷ تیم منتخب در روز آخر مدل کسب و کار نهایی شده ایده خود را در برابر هیات داوران ارائه نمودند. هیات داروان رویداد متشکل از آقایان  مهندس حسین بختیاری مدیر مراکز رشد و پارکهای علم و فناوری جهاد دانشگاهی مهدی محمودی رئیس انجمن موسسات مد و لباس کشور، مهندس علی عمیدی از شتابدهنده دیموند و مدیر پروژه سامانه تامین مالی جمعی کراد  و خانمها دکتر شهرتاش رزمجو داور بین المللی جشنواره فجر و مدیر گروه طراحی پارچه و لباس دانشگاه جامع علمی و کاربردی و دکتر مریم مونسی مدیر گروه طراحی پارچه و لباس دانشگاه الزهرا بودند که در پایان بنا بر رای هیات داوران سه تیم سنجاق، استایل من کو  و کاسپلی به ترتیب اول تا سوم شناخته شدند و مورد تقدیر قرار گرفتند.

خبر های دیگر
news-image
نگاهی متفاوت به فرهنگ جامعه دانشگاهی ایران

جک گوتن تاگ (Jack Guttentag) استاد بازنشسته آمریکائی که در سال‌های پیش از انقلاب در ایران تدریس می‌کرده، به‌تازگی در خاط ...


news-image
دستگاه هوشمند انتخاب تشک ساخته شد

دستگاه هوشمند انتخاب تشک در دانشگاه آزاد اسلامی واحد خمینی شهر با امکان تعیین استاندارد تشک های طبی و غیرطبی ساخته شد.


news-image
بهبود بخشیدن به زندگی مردم از طریق قدرت شیمی

طرح ایده تاسیس انجمن شیمی آمریکا (ACS)مقارن با صدمین سالگرد کشف اکسیژن در سال 1874 و تشکیل آن با مشارکت اعضایی از صنعت، ...