دومین رویداد استارتاپی مد و فن آوری | نخبه ها
خدمات مرکز


دومین رویداد استارتاپی مد و فن آوری
news-image


تیم اعزامی از سوی مرکز حامی نخبگان (حامی نوابغ جوان)در دومین رخداد استارتاپی مد و فن آوری کشور تحت نظارت جهاد دانشگاهی در دانشگاه الزهرا به سرپرستی سرکار خانم مهندس فایزه نظری رتبه نخست کشوری را از آن خود کرد.
دومین رویداد استارتاپی مد و فناوری از مجموعه رویداد های کارآفرینی جهاد دانشگاهی ۲۲ الی ۲۴ اذرماه با همکاری سازمان تجاری‌سازی فناوری و اشتغال دانش‌آموختگان جهاد دانشگاهی، مرکز نوآوری و شکوفایی دانشگاه الزهرا و جهاد دانشگاهی واحد الزهرا برگزار گردید.

 در این رویداد ۵۴ ساعته آموزشی و ترویجی ۸۵ نفر از علاقمندان به کارآفرینی، دانشجویان و دانش‌آموختگان مشتاق و ایده‌پرداز حضور داشتند که در مجموع ۴۱ ایده مطرح گردید و از این میان ۷ ایده منتخب و ۷ تیم ۶ الی۸ نفره تشکیل گردید. تیم‌ها در طی دو روز و با کمک ۷ منتور متخصص بر روی ایده خود کار کرده و بوم کسب وکار را تکمیل نمودند.
۷ تیم منتخب در روز آخر مدل کسب و کار نهایی شده ایده خود را در برابر هیات داوران ارائه نمودند. هیات داروان رویداد متشکل از آقایان  مهندس حسین بختیاری مدیر مراکز رشد و پارکهای علم و فناوری جهاد دانشگاهی مهدی محمودی رئیس انجمن موسسات مد و لباس کشور، مهندس علی عمیدی از شتابدهنده دیموند و مدیر پروژه سامانه تامین مالی جمعی کراد  و خانمها دکتر شهرتاش رزمجو داور بین المللی جشنواره فجر و مدیر گروه طراحی پارچه و لباس دانشگاه جامع علمی و کاربردی و دکتر مریم مونسی مدیر گروه طراحی پارچه و لباس دانشگاه الزهرا بودند که در پایان بنا بر رای هیات داوران سه تیم سنجاق، استایل من کو  و کاسپلی به ترتیب اول تا سوم شناخته شدند و مورد تقدیر قرار گرفتند.

خبر های دیگر
news-image
تغییرات فصلی در اتمسفر سیاره‌های فراخورشیدی می‌تواند نشانه حیات بیگانه باشد

پژوهش جدید اخترشناسان نشان می‌دهد که تغییرات فصلی در اتمسفر سیاره‌های فراخورشیدی می‌تواند نشانه حیات بیگانه باشد.


news-image
گذاری برنحوه آشکارسازی سرقت‌های علمی

نرم‌افزار تشخیص سرقت علمی، سامانه‌ای تحت وب است که


news-image
بیواتانول سوختی سبز و مفید برای حفظ محیط‌زیست

درحال حاضر ظرفیت تولید سـوخت زیسـتی در کشـور وجود دارد؛ اما عزم ملی در به کارگیری آن وجود ندارد. کشـورهای پیشـرفته دنیا ...