مستعدان‌برتر از شرکت رایمون مدیا بازدید می‌کنند | نخبه ها
خدمات مرکز


مستعدان‌برتر از شرکت رایمون مدیا بازدید می‌کنند
news-image


در ادامۀ برگزاری بازدیدهای تخصصی برای اجتماع نخبگانی و با هدف آشنا ساختن مستعدان‌برتر با پیشرفت‌ها و دستاوردهای محققان بومی، برنامۀ بازدید از شرکت رایمون مدیا به همت معاونت فرهنگی بنیاد ملی نخبگان و به منظور آگاهی‌بخشی به مستعدان‌برتر از نیازها و اولویت‌های فضای دیجیتال و انیمیشن و همچنین ترغیب آنان به ایده‌پروری در این حوزه‌ها، برگزار می‌شود.  


این مرکز  با در اختیار داشتن فضایی بزرگ به زیربنای چهار هزار متر‌مربع در شرق تهران، توانایی جذب و خدمت‌دهی به بیش از 250 نفر از نیروهای فنی فعال و متخصص در حوزه انیمیشن و بازی را داشته و با اتکا به تجربۀ چندین‌سالۀ خود به عنوان پایتخت خلاقیت و فناوری‌های‌روز انیمیشن در خاورمیانه به شمار می‌رود.

شروع کار حرفه‌ای مؤسسین این مجموعه از سال 1377 بود که تجمیع تجربه گرانبهای چندین شرکت در این مدت، زمینۀ پدید آمدن شرکت رایمون مدیا را فراهم کرده است.

این مجموعه با داشتن تکنولوژی‌های پیشرفته، موقعیت بسیار مناسبی جهت خدمات‌دهی به فعالان حوزه انیمیشن، بازی‌های رایانه‌ای و جلوه‌های ویژه دیجیتال است. تمامی برتری‌های مذکور، مسیر مناسبی جهت تولید سریع و با کیفیت را بوجود آورده است.

لازم به ذکر است، برنامۀ بازدید از شرکت رایمون مدیا دوشنبه 11 دی ماه انجام می‌شود.
متقاضیان می‌توانند با مراجعه به سامانۀ بازدیدهای بنیاد ملی نخبگان به نشانی bazdid.bmn.ir برای حضور در این برنامه ثبت‌نام کنند.

منبع خبر:بنیاد ملی نخبگان

خبر های دیگر
news-image
توسعه فناوری‌های حوزه آب در اولویت قرار می‌گیرد

در نخستین جلسه هم‌اندیشی ستاد «توسعه زیست‌فناوری»، «نانو» و «آب، خشکسالی، فرسایش و محیط‌زیست» معاونت علمی بر اولویت قرار ...


news-image
برداشت سبزیجات بدون خاک و نور در قطب جنوب

محققان آلمانی توانسته‌اند برای نخستین بار در قطب جنوب و بدون آب و خاک، سبزیجات کشت و برداشت کنند.


news-image
ابزاری برای درمان کمر درد

یک پزشک آمریکایی، نوعی ابزار برای درمان کمردرد ابداع کرده که در منزل و محل کار نیز قابل استفاده است.