مستعدان‌برتر از شرکت رایمون مدیا بازدید می‌کنند | نخبه ها
خدمات مرکز


مستعدان‌برتر از شرکت رایمون مدیا بازدید می‌کنند
news-image


در ادامۀ برگزاری بازدیدهای تخصصی برای اجتماع نخبگانی و با هدف آشنا ساختن مستعدان‌برتر با پیشرفت‌ها و دستاوردهای محققان بومی، برنامۀ بازدید از شرکت رایمون مدیا به همت معاونت فرهنگی بنیاد ملی نخبگان و به منظور آگاهی‌بخشی به مستعدان‌برتر از نیازها و اولویت‌های فضای دیجیتال و انیمیشن و همچنین ترغیب آنان به ایده‌پروری در این حوزه‌ها، برگزار می‌شود.  


این مرکز  با در اختیار داشتن فضایی بزرگ به زیربنای چهار هزار متر‌مربع در شرق تهران، توانایی جذب و خدمت‌دهی به بیش از 250 نفر از نیروهای فنی فعال و متخصص در حوزه انیمیشن و بازی را داشته و با اتکا به تجربۀ چندین‌سالۀ خود به عنوان پایتخت خلاقیت و فناوری‌های‌روز انیمیشن در خاورمیانه به شمار می‌رود.

شروع کار حرفه‌ای مؤسسین این مجموعه از سال 1377 بود که تجمیع تجربه گرانبهای چندین شرکت در این مدت، زمینۀ پدید آمدن شرکت رایمون مدیا را فراهم کرده است.

این مجموعه با داشتن تکنولوژی‌های پیشرفته، موقعیت بسیار مناسبی جهت خدمات‌دهی به فعالان حوزه انیمیشن، بازی‌های رایانه‌ای و جلوه‌های ویژه دیجیتال است. تمامی برتری‌های مذکور، مسیر مناسبی جهت تولید سریع و با کیفیت را بوجود آورده است.

لازم به ذکر است، برنامۀ بازدید از شرکت رایمون مدیا دوشنبه 11 دی ماه انجام می‌شود.
متقاضیان می‌توانند با مراجعه به سامانۀ بازدیدهای بنیاد ملی نخبگان به نشانی bazdid.bmn.ir برای حضور در این برنامه ثبت‌نام کنند.

منبع خبر:بنیاد ملی نخبگان

خبر های دیگر
news-image
استارتاپ‌های ایرانی با حقوق کسب وکار خود آشنا می شوند

با برگزاری همایش مرکز شتابدهی نوآوری معاونت علمی و فناوری زمینه آشنایی استارتاپ های داخلی با حقوق کسب و کار فراهم می شو ...


news-image
دویست هزار خدمت آزمایشگاهی به متقاضیان ارائه شده است

مدیر شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی معاونت علمی در نشست هم اندیشی مدیران عضو شبکه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی از ا ...


news-image
استانداردهای ملی سوخت‌های زیستی تصویب شده است

دبیر ستاد توسعه زیست فناوری معاونت علمی از تصویب استانداردهای ملی سوخت‌های زیستی در کشور خبر داد.