دوربین امنیتی برای تشخیص چهره افرادی که قبلا دیده اید | نخبه ها
خدمات مرکز


دوربین امنیتی برای تشخیص چهره افرادی که قبلا دیده اید
news-image


دوربین امنیتی شرکت Canary به زودی به قابلیتی مجهز خواهد شد که به کمک آن می توانید متوجه شوید که کسانی که در مقابل این دوربین قرار دارند را قبلا چه زمانی دیده اید.
شرکت Canary خدمات امنیت خانگی را عرضه می کند و در این رده یک نام مناسب و مشهور به حساب می آید. خدمات دوربین های امنیتی این شرکت معمولا در میان بهترین ها قرار دارند. با این وجود محصول جدید این شرکت اندکی بحث برانگیز از کار درآمده است.

این دوربین جدید قابلیتی را در اختیار کاربر قرار می دهد که موجب می شود تا بتوان چهره افرادی که قبلا دیده اید را تشخیص داده و هشدار مربوطه به این موضوع را دریافت کرد. این خدمات که به صورت رایگان به کاربران عرضه می شود موجب می شود تا تصاویر افرادی که در برابر این دوربین قرار می گیرند، در حافظه این سیستم ذخیره میشوند. در ادامه می توان متوجه شد که فردی که در برابر دوربین ظاهر شده است، قبلا به خانه شما مراجعه کرده بوده یا خیر. حتی زمان مراجعه فرد نیز به شما نشان داده می شود.

منبع خبر:سیناپرس

خبر های دیگر
news-image
مواد نگهدارنده برای سلامتی انسان مضر است

استاد دانشگاه اسپانیا گفت: علت استفاده از نگهدارنده‌ها در مواد غذائی بالا بردن عمر آنها برای فروش است در صورتی که مواد ن ...


news-image
برگزاری دومین نشست تجاری شرکت‌های دانش‌بنیان در گرجستان

دومین نشست تجاری شرکت‌های دانش‌بنیان توسط معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در کشور گرجستان برگزار می‌شود.


news-image
طراحی نانوحسگر تعیین قند خون بدون نیاز به کالیبراسیون

پژوهشگران نانوحسگر قابل نصب روی پوست ساختند که بدون نیاز به کالیبراسیون می‌تواند میزان گلوکز خون را تعیین کند. در این حس ...