نمایشگاه و موزه هوایی تهران میزبان مستعدان‌برتر | نخبه ها
خدمات مرکز


نمایشگاه و موزه هوایی تهران میزبان مستعدان‌برتر
news-image


به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ معاونت فرهنگی بنیاد ملی نخبگان در ادامۀ اجرای برنامه‌ بازدیدهای تخصصی، «تور تخصصی و انحصاری دانشجویی نمایشگاه هوایی» را برگزار می‌کند.

بازدید از بخش‌های بیرونی و داخلی هواپیمای فوکر Fokker28 و سایر هواپیماها، بازدید ویژه از کابین خلبان و آشنایی با نحوۀ کنترل هواپیما، آشنایی تخصصی با سیستم‌های پرواز اصلی، همراهی تور لیدر متخصص (مدیر پروژه‌های ملی هوافضا در کشور) در هنگام بازدید از بخشهای مختلف هواپیما، بازدید تخصصی از موزۀ هوایی با توضیحات ویژه (سیمولاتور هلی‌کوپتر، بالن هوایی، موتور جنگنده)، طرح چالش‌های موجود در رشته هوافضا و معرفی حوزه‌های مربوطه برای کارآفرینی و همکاری در صنعت، از برنامه‌های مختلف این بازدید است.

لازم به ذکر است، تور تخصصی و انحصاری دانشجویی نمایشگاه هوایی، بیست‌وهفتم آذرماه برگزار می‌شود. متقاضیان می‌توانند با مراجعه به سامانۀ bazdid.bmn.ir برای حضور در این بازدید ثبت‌نام کنند.   

منبع خبر:بنیاد ملی نخبگان

خبر های دیگر
news-image
تشخیص بیماری مالاریا از طریق بزاق دهان

علیرغم پیشرفت هایی که در زمینه درمان بیماری مالاریا در چند دهه اخیر رخ داده، این بیماری هنوز سالانه نیم میلیون نفر را به ...


news-image
اپلیکیشن راهنما تل در حوزه گردشگری رونمایی شد

اپلیکیشن «راهنماتل» به عنوان یکی از دستاوردهای مهم پژوهشی و دانش بنیان


news-image
تمام گیاهان خواص دارویی ندارند

مدیر مرکز گیاهان دارویی جهاد دانشگاهی یزد با اشاره به این‌که تمام گیاهان خواص دارویی ندارند، خاطرنشان کرد: در حال حاضر ب ...