قرارداد همکاری بیمه حافظ با موسسه حامی نوابغ جوان | نخبه ها
خدمات مرکز


قرارداد همکاری بیمه حافظ با موسسه حامی نوابغ جوان
news-image


 

بر اساس مفاد این قرارداد، خدمات بیمه ای عمر و بازنشستگی، درمان تکمیلی، اتومبیل، آتش سوزی و سایر بیمه های مورد نیاز به موسسه حامی نوابغ جوان از طرف سازمان بیمه ای حافظ ارائه خواهد شد.

طبق این قرارداد، تمامی اعضای موسسه حامی نوابغ جوان می توانند با مراجعه به نمایندگان شرکت بیمه حافظ ثبت نام به عمل آورده و از این خدمات بهرمند شوند.

عبدالرسول عطایی مدیر عامل بیمه حافظ ارائه مطلوب خدمات بیمه ای به این قشر از جامعه را بسیار مهم و با اهمیت ارزیابی و ابراز امیدواری کرد که با امضای این قرارداد، خدمات مطلوبی به نخبگان کشور که آینده سازان کشور هستند، ارائه شود.

بهنام عسکری رئیس هیئت مدیره موسسه حامی نوامغ جوان نیز با توجه به ظرفیتهای بالای شرکت بیمه حافظ و شبکه خدمات این شرکت، انعقاد این قرارداد را نقطه عطفی در ارائه خدمات به اعضای این موسسه دانست و اظهارامیدواری کرد که با انعقاد این قرارداد بتوان گامی در جهت شناسایی نیازهای بیمه ای و تامین آن برای نخبگان کشور برداشت. اعضاء محترم هیات مدیره موسسه حامی نوابغ جوان و حجت الاسلام و المسلمین میرتاج الدینی عضو هیئت مدیره موسسه حامی نوابغ جوان نیز در مراسم امضای این تفاهم نامه حضور داشت.

 

 

خبر های دیگر
news-image
استارتاپ دمو حوزه فناوری اطلاعات در گردشگری برگزار می‌شود

استارتاپ دمو حوزه فناوری اطلاعات در گردشگری، با همکاری مرکز فن بازار ملی معاونت علمی برگزار می‌شود.


news-image
کشف وقایعی کم نظیر

کاتالوگ جامع سیاره زمین قابلیت های خود را ارتقاء می دهد


news-image
ایستگاه فضایی بین المللی ۹ سانتیمتر قد کشیده است

یک پزشک ژاپنی پس از سه هفته اقامت در ایستگاه فضایی بین المللی ۹ سانتیمتر قد کشیده و نگران است