قرارداد همکاری بیمه حافظ با موسسه حامی نوابغ جوان | نخبه ها
خدمات مرکز


قرارداد همکاری بیمه حافظ با موسسه حامی نوابغ جوان
news-image


 

بر اساس مفاد این قرارداد، خدمات بیمه ای عمر و بازنشستگی، درمان تکمیلی، اتومبیل، آتش سوزی و سایر بیمه های مورد نیاز به موسسه حامی نوابغ جوان از طرف سازمان بیمه ای حافظ ارائه خواهد شد.

طبق این قرارداد، تمامی اعضای موسسه حامی نوابغ جوان می توانند با مراجعه به نمایندگان شرکت بیمه حافظ ثبت نام به عمل آورده و از این خدمات بهرمند شوند.

عبدالرسول عطایی مدیر عامل بیمه حافظ ارائه مطلوب خدمات بیمه ای به این قشر از جامعه را بسیار مهم و با اهمیت ارزیابی و ابراز امیدواری کرد که با امضای این قرارداد، خدمات مطلوبی به نخبگان کشور که آینده سازان کشور هستند، ارائه شود.

بهنام عسکری رئیس هیئت مدیره موسسه حامی نوامغ جوان نیز با توجه به ظرفیتهای بالای شرکت بیمه حافظ و شبکه خدمات این شرکت، انعقاد این قرارداد را نقطه عطفی در ارائه خدمات به اعضای این موسسه دانست و اظهارامیدواری کرد که با انعقاد این قرارداد بتوان گامی در جهت شناسایی نیازهای بیمه ای و تامین آن برای نخبگان کشور برداشت. اعضاء محترم هیات مدیره موسسه حامی نوابغ جوان و حجت الاسلام و المسلمین میرتاج الدینی عضو هیئت مدیره موسسه حامی نوابغ جوان نیز در مراسم امضای این تفاهم نامه حضور داشت.

 

 

خبر های دیگر
news-image
در نهمین جشنواره جهادگران علم و فناوری گیلان مطرح شد

رتبه ۴۵ ایران در شاخص جهانی دستیابی به فناوری


news-image
قلب صنعت حفاری کشور برندسازی می شود

مته حفاری دندانه ای قلب صنعت حفاری کشور بوده و نوک پیکان حفاری چاه های نفت و گاز است


news-image
تعمیر و نگهداری تجهیزات موجود آزمایشگاهی حمایت می‌شود

شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی معاونت علمی تعمیر و نگهداری از تجهیزات موجود آزمایشگاهی در کشور را حمایت می کند.